Právě vychází listopadový Apetit: Objevte všechny chutě podzimu

Apetit 11/2021
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Sychravé podzimní dny přímo vybízejí k tomu, abychom vařili jídla, která nás zahřejí na těle i na duchu. Přesně takové recepty jsme si pro vás připravili do listopadového čísla Apetitu. Na co se můžete na stránkách nového vydání těšit?

Čekají vás poctivé husí hody, voňavá jídla z trouby i z pomalého hrnce, která vás doslova pohladí. Nechybí ani nové dýňové recepty, které budete vařit zas a znova (přísaháme!). Společně se zahřejeme čerstvým zázvorem a život si osladíme vaflemi. Jana Florentýna Zatloukalová vás nechá nahlédnout do své nové kuchařky Merendy v zástěře a šéfcukrář Café Imperial Daniele Combi vás krok za krokem provede přípravou dechberoucího dezertu Caramelia. A kam se vydáme na toulky? Tentokrát do překrásného Švýcarska. Už se těšíte? 

Apetit, napsáno s chutí.

Listopadové číslo Apetitu je v prodeji od 14. 10. Objednat si ho ovšem můžete až do schránky – poštovné je na nás! Uniknout by vám neměla ani nabídka předplatného – k ročnímu předplatnému Apetitu mužete získat třeba kávovar Tchibo Cafissimo, naši zbrusu novou kuchařku Knedlíky, noky & omáčky či sluchátka nebo reproduktor od JBL.

Autor: redakce Apetitu

Obchod Apetit