Přijďte si pro kuchařky Apetit na Slovak Food Festival

sdílet:
Na letošním Slovak Food Festivalu, který začíná právě dnes, si můžete koupit kuchařky z Edice Apetit. V klidu si je prolistujte, vyberte svoji oblíbenou a při nákupu ušetřete na poštovném.

Apetit na festivalu


V Edici Apetit už vyšly kuchařky Koláče, Polévky a Maso. Všechny tři si můžete prohlédnout a zakoupit na Slovak Food Festivalu, který se koná v Bratislavě od 13. do 15. května. Cena každé kuchařky je 299 Kč. V nabídce stánku Apetit budou také časopisy Apetit a Apetit Velká kniha receptů.

Kuchařky Apetit


Kuchařky Edice Apetit pro vás připravují redaktorky časopisu Apetit. Všechna jídla, která v kuchařkách najdete, samy uvařily a ochutnaly. K vám se tak dostanou ty nejlepší ověřené recepty. Ochutnejte kuchařky Koláče, Polévky a Maso. Více informací najdete na stránkách Apetitonline.cz v sekci Edice Apetit.

Piknik na Hradě


Slovak Food Festival se koná od 13. do 15. května v areálu Bratislavského hradu. Na jednom místě pod širým nebem nabídne nejlepší gastronomické speciality slovenské kuchyně. Čtěte více o letošním Slovak Food Festivalu na www.apetitonline.cz.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit