0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Přijďte si pro kuchařky Apetit na Slovak Food Festival

Přijďte si pro kuchařky Apetit na Slovak Food Festival
sdílet:
Na letošním Slovak Food Festivalu, který začíná právě dnes, si můžete koupit kuchařky z Edice Apetit. V klidu si je prolistujte, vyberte svoji oblíbenou a při nákupu ušetřete na poštovném.

Apetit na festivalu


V Edici Apetit už vyšly kuchařky Koláče, Polévky a Maso. Všechny tři si můžete prohlédnout a zakoupit na Slovak Food Festivalu, který se koná v Bratislavě od 13. do 15. května. Cena každé kuchařky je 299 Kč. V nabídce stánku Apetit budou také časopisy Apetit a Apetit Velká kniha receptů.

Kuchařky Apetit


Kuchařky Edice Apetit pro vás připravují redaktorky časopisu Apetit. Všechna jídla, která v kuchařkách najdete, samy uvařily a ochutnaly. K vám se tak dostanou ty nejlepší ověřené recepty. Ochutnejte kuchařky Koláče, Polévky a Maso. Více informací najdete na stránkách Apetitonline.cz v sekci Edice Apetit.

Piknik na Hradě


Slovak Food Festival se koná od 13. do 15. května v areálu Bratislavského hradu. Na jednom místě pod širým nebem nabídne nejlepší gastronomické speciality slovenské kuchyně. Čtěte více o letošním Slovak Food Festivalu na www.apetitonline.cz.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit