0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Procestujte s námi celý svět… a ještě se něco naučte

Procestujte s námi celý svět… a ještě se něco naučte
sdílet:
Komerční článek - Komu by se nehodilo nové auto? Navíc kdyby bylo zadarmo? Je potřeba jen jediné – při svém příštím nákupu musíte najít to správné balení některého z výrobků značky Lagris s výherním kuponem a pak si začít plnit své cestovní sny.

Prpagace značky Lagris.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.


LagrisOd počátku května mohou spotřebitelé s prémiovými přílohami Lagris soutěžit o stylovou Alfu Romeo. Jarní akce značky Lagris s názvem „Procestujte s námi celý svět a vyhrajte Alfičku na cesty“ odstartovala prvního května a potrvá do konce června. Uvnitř jednoho z balení výrobků Lagris mohou spotřebitelé nalézt výherní kupon a s ním vyhrát hlavní cenu – Alfu Romeo MiTo. Nebo mohou poslat SMS s datem a časem nákupu z účtenky a vyhrát originální sadu misek na rýži nebo designovou slánku s pepřenkou. 

Více informací na  www.chcialficku.cz.Lagris však má dárek pro každého. Od 1. května tato značka připravila praktickou a stylovou on-line kuchařku, která poradí, jak správně zpracovat i méně obvyklé nebo málo používané suroviny a připravit zajímavá jídla v české kuchyni. Jedinečná internetová kuchařka, kterou naleznete na www.kucharka.lagris.cz, se nezaměřuje jen na přípravu jídla, ale také se dotýká způsobu jeho servírování.   
 
V porovnání s asijskou kuchyní, kde si i amatérští kuchaři pohrávají s každým detailem připravovaného jídla, je ta česká cesta poněkud ‚skromnější‘. Proč bychom se tedy i my v roli strávníků nemohli ponořit do svých představ a nechat své chuťové pohárky rozmazlovat již před prvním soustem? 
 
Kuchařka ukáže, jak se naučit servírovat známé pokrmy tak, aby i nadšení amatéři zvládli své oblíbené jídlo prezentovat s grácií. Z široké škály nejkvalitnějších výrobků značky Lagris mohou všichni uživatelé nové internetové kuchařky připravit jednoduchý, a přitom krásný plný talíř, který každý hravě zvládne i v domácím prostředí.  
 
Pro přípravu jídel jsou v receptech použity ty nejkvalitnější suroviny, ze kterých se produkty Lagris vyrábějí, protože dokonalé jídlo si zaslouží dokonalé chutě. A dokonalou chuť zajistí pouze nejkvalitnější suroviny a produkty. 
On-line kuchařka poradí, jak správně zpracovat a připravit produkty značky Lagris včetně těch méně obvyklých.  Ponořte se tedy do kulinářských tajů a objevte i nevšední a méně známé produkty Lagris! 
 
Tato kuchařka bude nejen pro čtenáře, ale i o nich samotných. Proto Lagris vítá všechny podněty a vyzývá k posílání vychytávek v servírování!  Ty nejzajímavější budou zveřejněny na webových stránkách www.lagris.cz nebo v dalším vydání webové kuchařky. Lagris on-line kuchařka se těší na nové nápady a přeje „dobrou chuť“! 
 
Více informací na  www.kucharka.lagris.cz.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná
  • Tipy a triky

Jak na to: Dokonalá pizza je tenká, křupavá i vláčná

Jedno z jídel, které je nejlepší konzumovat ještě úplně horké, ideálně právě vytažené z trouby. Křupavé těsto, táhlý sýr, lahodná náplň. Milujeme ji a víme jak si skvělou pizzu připravit. Naučte se těsto, na které můžete skládat...
Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky
  • Tipy a triky

Domácí jsou nejlepší: bramborové hranolky

Bramborové hranolky zdravě? Vynechte fritézu a rozpalte troubu. V našem receptu používáme na pečení arašídový olej, který příjemně voní a chutná po burských oříšcích. Hojně ho využívá asijská kuchyně, protože snese velmi vysoké teploty, a...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč