0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Procestujte s námi celý svět… a ještě se něco naučte

Procestujte s námi celý svět… a ještě se něco naučte
sdílet:
Komerční článek - Komu by se nehodilo nové auto? Navíc kdyby bylo zadarmo? Je potřeba jen jediné – při svém příštím nákupu musíte najít to správné balení některého z výrobků značky Lagris s výherním kuponem a pak si začít plnit své cestovní sny.

Prpagace značky Lagris.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.


LagrisOd počátku května mohou spotřebitelé s prémiovými přílohami Lagris soutěžit o stylovou Alfu Romeo. Jarní akce značky Lagris s názvem „Procestujte s námi celý svět a vyhrajte Alfičku na cesty“ odstartovala prvního května a potrvá do konce června. Uvnitř jednoho z balení výrobků Lagris mohou spotřebitelé nalézt výherní kupon a s ním vyhrát hlavní cenu – Alfu Romeo MiTo. Nebo mohou poslat SMS s datem a časem nákupu z účtenky a vyhrát originální sadu misek na rýži nebo designovou slánku s pepřenkou. 

Více informací na  www.chcialficku.cz.Lagris však má dárek pro každého. Od 1. května tato značka připravila praktickou a stylovou on-line kuchařku, která poradí, jak správně zpracovat i méně obvyklé nebo málo používané suroviny a připravit zajímavá jídla v české kuchyni. Jedinečná internetová kuchařka, kterou naleznete na www.kucharka.lagris.cz, se nezaměřuje jen na přípravu jídla, ale také se dotýká způsobu jeho servírování.   
 
V porovnání s asijskou kuchyní, kde si i amatérští kuchaři pohrávají s každým detailem připravovaného jídla, je ta česká cesta poněkud ‚skromnější‘. Proč bychom se tedy i my v roli strávníků nemohli ponořit do svých představ a nechat své chuťové pohárky rozmazlovat již před prvním soustem? 
 
Kuchařka ukáže, jak se naučit servírovat známé pokrmy tak, aby i nadšení amatéři zvládli své oblíbené jídlo prezentovat s grácií. Z široké škály nejkvalitnějších výrobků značky Lagris mohou všichni uživatelé nové internetové kuchařky připravit jednoduchý, a přitom krásný plný talíř, který každý hravě zvládne i v domácím prostředí.  
 
Pro přípravu jídel jsou v receptech použity ty nejkvalitnější suroviny, ze kterých se produkty Lagris vyrábějí, protože dokonalé jídlo si zaslouží dokonalé chutě. A dokonalou chuť zajistí pouze nejkvalitnější suroviny a produkty. 
On-line kuchařka poradí, jak správně zpracovat a připravit produkty značky Lagris včetně těch méně obvyklých.  Ponořte se tedy do kulinářských tajů a objevte i nevšední a méně známé produkty Lagris! 
 
Tato kuchařka bude nejen pro čtenáře, ale i o nich samotných. Proto Lagris vítá všechny podněty a vyzývá k posílání vychytávek v servírování!  Ty nejzajímavější budou zveřejněny na webových stránkách www.lagris.cz nebo v dalším vydání webové kuchařky. Lagris on-line kuchařka se těší na nové nápady a přeje „dobrou chuť“! 
 
Více informací na  www.kucharka.lagris.cz.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Ganache: Jak na čokoládový krém, kterému nikdo neodolá
  • Tipy a triky

Ganache: Jak na čokoládový krém, kterému nikdo neodolá

Víte, co mají společného stékaný dort, makronky a čokoládové fondue? Ano, je to ganache. Původně šlo o francouzskou nadávku, dnes tento pojem označuje čokoládu rozpuštěnou ve smetaně, kterou lze v cukrařině využít na mnoho způsobů. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit