Prodlužte si léto s míchanými drinky Finlandia!

sdílet:
Pomalu přichází babí léto, ale zábavě ještě není konec.

Vodka Finlandia ztělesňuje to nejlepší z Finska. Její příběh začíná pod paprsky půlnočního slunce, které po celých 72 dní nezapadá, a dovoluje tak finskému ječmeni, aby vyzrál dozlatova. Po spojení s pramenitou vodou přirozeně filtrovanou přes ledovec starý 10 000 let se celý proces zakončí padesátidenní destilací. Tak vzniká ta nejlepší jemná chuť vodky Finlandia. 

Tradiční čistá Finlandia je doplněna o skupinu ochucených vodek, které jsou vyrobeny z kvalitní vodky Finlandia, obsahují 37,5% alkoholu a jsou obohaceny o příchuť a vůni ovoce. V maloobchodní síti jsou k dostání Finlandia Kokos, Limeta, Brusinka a Blackcurrant se svěží chutí černého rybíru. Finlandia Grep a Mango se podávají v barech. Ochucené vodky Finlandia jsou nejprodávanějšími ve své kategorii na českém trhu, přičemž nejpopulárnější příchutí se stala Finlandia Kokos. 

Jak čistá, tak ochucená vodka Finlandia se skvěle hodí k míchání nápojů. Letos v létě slavily úspěch drinky Finlandia Kokos & Kola nebo Finlandia Grep & Tonik. Fantazii se ale meze nekladou a čistá chuť vodky Finlandia i škála jejích ovocných příchutí přímo vybízí k experimentování. Vyzkoušet lze kombinace s ovocnými džusy, šťávou vymačkanou z čerstvého ovoce, limonádami i sirupy. Nápadité drinky si můžete vychutnat ve svém oblíbeném baru nebo rozjet školu mixologie na domácím večírku nebo na zahradní slavnosti či se hřát na terase se sklenkou v ruce v posledních paprscích babího léta.

Vodka Finlandia je pověstná krásným designem svých lahví, který v průběhu trvání značky navrhovali nejznámější světoví designéři. Od dubna letošního je na trhu edice lahví v novém designu, který zrcadlí původní čistou a jemnou chuť Finlandia vodky.  


 

Autor: Lucie Velek

Obchod Apetit