0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Prodlužte si léto s míchanými drinky Finlandia!

AD
Finlandia
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Pomalu přichází babí léto, ale zábavě ještě není konec. Vodka Finlandia ztělesňuje to nejlepší z Finska. Její příběh začíná pod paprsky půlnočního slunce, které po celých 72 dní nezapadá, a dovoluje tak finskému ječmeni, aby vyzrál dozlatova.

Po spojení s pramenitou vodou přirozeně filtrovanou přes ledovec starý 10 000 let se celý proces zakončí padesátidenní destilací. Tak vzniká ta nejlepší jemná chuť vodky Finlandia. Finlandia koktejl

Tradiční čistá Finlandia je doplněna o skupinu ochucených vodek, které jsou vyrobeny z kvalitní vodky Finlandia, obsahují 37,5% alkoholu a jsou obohaceny o příchuť a vůni ovoce. V maloobchodní síti jsou k dostání Finlandia Kokos, Limeta, Brusinka a Blackcurrant se svěží chutí černého rybíru. Finlandia Grep a Mango se podávají v barech. Ochucené vodky Finlandia jsou nejprodávanějšími ve své kategorii na českém trhu, přičemž nejpopulárnější příchutí se stala Finlandia Kokos. 

Jak čistá, tak ochucená vodka Finlandia se skvěle hodí k míchání nápojů. Letos v létě slavily úspěch drinky Finlandia Kokos & Kola nebo Finlandia Grep & Tonik. Fantazii se ale meze nekladou a čistá chuť vodky Finlandia i škála jejích ovocných příchutí přímo vybízí k experimentování.

Finlandia koktejl s čerstvým ovocemVyzkoušet lze kombinace s ovocnými džusy, šťávou vymačkanou z čerstvého ovoce, limonádami i sirupy. Nápadité drinky si můžete vychutnat ve svém oblíbeném baru nebo rozjet školu mixologie na domácím večírku nebo na zahradní slavnosti či se hřát na terase se sklenkou v ruce v posledních paprscích babího léta.

Vodka Finlandia je pověstná krásným designem svých lahví, který v průběhu trvání značky navrhovali nejznámější světoví designéři. Od dubna letošního je na trhu edice lahví v novém designu, který zrcadlí původní čistou a jemnou chuť Finlandia vodky.  

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit