Litujeme, k návštěvě tohoto webu musíte povolit JavaScript.

Registrace na 9. Apetit piknik končí už tuto neděli!

Registrace na 9. Apetit piknik končí už tuto neděli!
sdílet:
Stejně jako v předchozích letech hledáme nové talenty, neokoukané podniky a budoucí gastronomické hvězdy! Pošlete nám svou přihlášku do 31. 3. 2019!

Právě pro vás pilně připravujeme 9. ročník Apetit pikniku, který se bude konat v sobotu 15. 6. 2019 už tradičně v pražské Grébovce (Havlíčkových sadech) na Vinohradech

Právě teď se můžete registrovat coby kulináři, prodejci nebo restaurace a stát se součástí jedinečného kulinárního trhu a gastronomického festivalu v jednom. Stačí vyplnit jednoduchý registrační formulář.

Už se nemůžeme dočkat až ochutnáme vaše výrobky! Pečete neodolatelné pečivo s lepkem či bez, jsou vaší specialitou tradiční nebo netradiční sladkosti, připravujete ty nejlahodnější burgery, těstoviny či mořské plody? Zaměřujete se na vyladěné vegetariánské nebo veganské lahůdky, vaříte nejlepší džemy, přesnídávky nebo sirupy, servírujete tu nejvoňavější kávu nebo mícháte osvěžující limonády? Stojíme o vás všechny! Chceme, aby na Apetit pikniku bylo opravdu z čeho vybírat a každý milovník dobrého jídla si přišel na své! 

Předveďte své umění na nejlepší gastronomické party pod širým nebem! Stačí se registrovat tady: piknik.apetitonline.cz/registrace 

Na registraci na 9. Apetit piknik máte čas do 31. 3. 2019, takže neváhejte a vyplňte formulář co nejdříve. Redakce pak vybere kulináře, prodejce a farmáře, kteří se v červnu představí na Apetit pikniku. Pojďte do toho s námi!

Nechcete se sami zařadit mezi prodejce, ale víte o někom, kdo by na pikniku rozhodně neměl chybět? Pište nám své tipy na piknik@apetitonline.cz!

V případě jakýchkoli dotazů prosím pište přímo týmu Apetit pikniku na piknik@apetitonline.cz.

Obchod Apetit