0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Restaurace Allegro obhájila michelinskou hvězdu 


Restaurace Allegro obhájila michelinskou hvězdu 

sdílet:
Restaurace hotelu Four Seasons podruhé obhájila ocenění jedné hvězdy v prestižním průvodci Michelin – Hlavní města Evropy. Allegro bylo v březnu 2008 první oceněnou restaurací v regionu střední a východní Evropy.

Jedna udělená hvězda podle klasifikačního systému Michelin znamená, že se jedná o velice dobrou restauraci ve své kategorii, která nabízí pokrmy konzistentní kvality připravené dle vysokých standardů.

Šéfkuchař restaurace Allegro Andrea Accordi k ocenění uvedl: „V průběhu minulého roku jsme zrealizovali mnoho nových nápadů, naučili se několika novým technikám vaření a využívali stále více lokálních produktů. Ocenění nás velmi těší.“ Jeho recepty jsou založené na tradiční italské kuchyni. Andrea Accordi nastoupil do Four Seasons Hotel Prague v srpnu 2007.

„Zaznamenali jsme výrazný nárůst lokální klientely. Více než 60 % hostů je místních, což je pro hotelovou restauraci docela neobvyklé. Češi hodně cestují a doma poté očekávají stejnou, ne-li vyšší úroveň služeb,“ zhodnotil situaci Davide Barnes, generální ředitel hotelu Four Seasons Prague.


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit