0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SIRHA BUDAPEŠŤ: 9. – 11. května 2016

AD
SIRHA BUDAPEŠŤ
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Evropské finále soutěže Bocused´Or a více než 10 odborných soutěží a konferencí na jediném veletrhu!

V období od 9. do 11. května bude na Výstavišti HUNGEXPO v Budapešti, v Maďarsku uspořádána výstava Sirha Budapešť. Výstavy se zúčastní maďarské i mezinárodní firmy potravinářského průmyslu, pekařské, cukrářské výroby, hotelového a restauračního průmyslu, a také balicího průmyslu. Více než 300 vystavovatelů z 19 zemí se představí v největším pavilonu HUNGEXPO, v pavilonu "A" o rozloze 20 000 čtverečních metrů.

Jako člen mezinárodní sítě Sirha poskytne Sirha Budapešť jedinečné podnikatelské fórum odborníkům z Maďarska i z celého regionu. Podle očekávání výstavu navštíví více než 20 000 odborných návštěvníků.

Odborným partnerem výstavy je Ředitelství agrárního marketingu společnosti Magyar Turismus Zrt., strategickým odborným partnerem je společnost METRO Kereskedelmi Zrt. a strategickým mediálním sponzorem magazín Trade.

graf

Z četných programů je největší mezinárodní zájem o evropské finále soutěže Bocused'Or. Kromě této prestižní soutěže je pro odborné návštěvníky připraveno dalších více než 10 programů na třech dějištích.

Konferenční sál

V den zahájení výstavby bude uspořádána konference World Cuisine Summit, její moderátorem bude Frédéric Loeb, odborník sítě Sirha. V úterý se registrovaní návštěvníci mohou účastnit mezinárodního setkání podnikatelů hostedbuyer.

Jeviště soutěží

Na jevišti budou probíhat dvě soutěže. V pondělí si své schopnosti v Soutěži dezertů změří 4 týmy v 3 kategoriích. V úterý a ve středu bude hrát hlavní roli káva, Mistrovství baristů Maďarska začíná 10. května o 13 hodině a pokračuje ve středu.

Jeviště pekařů a kávy

V pondělí a v úterý na kreativním fóru pekařů promluví klíčoví představitelé pekařského průmyslu, pekaři restaurací, odborníci inovativních pekáren, jakož i zástupci dodavatelské báze. V středu návštěvníky očekává Brew Bar.

Další informace v angličtině: www.sirha-budapest.com/en

 

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby
  • Jak na to

Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu na každém stole. Není s ní skoro žádná práce, máte hned hotovo a hodí se na ni čerstvé ovoce s javorovým syrupem, ale i...

Obchod Apetit