Snídejte zdravě

sdílet:
Výživoví specialisté neustále zdůrazňují, že snídaně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho dne.

Pokud nemíváte ráno na přípravu poctivé snídaně čas, myslete na ni s předstihem a pusťte se do ní už večer. Vybírejte takové recepty, které se přizpůsobí vašemu rychlému životnímu stylu. Ideální jsou proto pomazánky, do kterých přimícháte svoji oblíbenou kombinaci ingrediencí včetně bylinek a koření. Klasikou jsou vajíčková, rybičková a šunková pomazánka, které chutnají dětem i dospělým. Přidejte k nim kousek zeleniny nebo půlku podzimního jablíčka, a vyvážená snídaně je na světě.

Jídlo pro zdraví


Do základu pomazánek můžete použít například novinku Flora Gold. Tento rostlinný tuk má jemnou máslovou chuť. Skvěle se hodí i k namazání obložených chlebů nebo na zapékané sendviče. Jeho složení je v souladu s nejnovějšími poznatky odborníků na výživu. Obsahuje látky, které příznivě působí na lidské zdraví. Má vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, jež příznivě působí na lidské zdraví, ale obsahuje také o 67 % méně nasycených mastných kyselin než máslo.


Pošlete recept


Po celý říjen můžete soutěžit s novinkou Flora Gold na Apetitonline.cz. Stačí s ní připravit jakýkoli pokrm a poslat recept pomocí registračního formuláře na www.apetitonline.cz/poslireceptavyhraj. Vložit můžete i fotografii hotového jídla. Zapojit se můžete ještě během celého měsíce října. Jídla mohou být ze studené i teplé kuchyně. Flora Gold je totiž skvělá nejen na mazání, ale i na vaření či pečení. Nejlepší recepty, které vybere odborná porota, budou odměněny skvělými pomocníky do kuchyně. Těšit se můžete na kuchyňský robot, domácí pekárnu nebo tyčový mixér.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit