0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Spouštíme Apetit e-shop!

Spouštíme Apetit e-shop!
sdílet:
Před Vánoci jsme pro vás připravili jednu velkou novinku, překvapení, chcete-li. A nyní ho konečně můžeme prozradit a podělit se o něj s vámi.

Dobré zprávy by se neměly tajit, a proto jdeme s pravdou ven. Otevíráme zbrusu nový e-shop s našimi kuchařkami! Kuchařek už jsme pro vás napsali tolik, "že bychom je mohli snad i prodávat", a to je i od dnešního dne pravda.

Nový eshop Apetit, kde můžete zakoupit všechny naše knihy, spouštíme právě dnes. Kuchařky všech edic Apetit (Apetit, Apetit na cestách, Apetit sezona, THE BEST OF Apetit i bookazine Jak nakupovat a zpracovávat maso i bookazine Krok za krokem) nyní můžete pořídit dokonce se slevou. Takže jsou ty dobré zprávy vlastně dvě. Využijte příležistosti a doplňte svou sbírku kuchařek nebo pořiďte vánoční dárky pro své blízké.

Navštivte náš nový eshop.

 

Níže si můžete prohlédnout jednotlivé kuchařky.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit