Staňte se kulinářskou hvězdou YouTube

sdílet:
K tomu, aby o vás věděl celý svět, nepotřebujete žádného hledače talentů, který vás objeví a udělá z vás hvězdu. Proslavit se můžete jednoduše, a hlavně sami. Inspirujte se ostatními a zkuste to na YouTube!

Právě tam prodávají svůj talent kulináři a amatérští kuchaři po celém světě. Třeba šestadvacetiletý Brit, se kterým zvládnete chilli con carne, spaghetti bolognese nebo paellu. Dostali jste chuť na nějakou lokální specialitu? Můžeme zkusit třeba pirohy podle tradičního polského receptu, který si předávají už generace. Pro moučník bychom se mohli vydat do Itálie na tradiční panna cottu nebo cassatu sicilianu. Díky zajímavým receptům, kterým roste sledovanost, si nových kuchařských hvězd všimne i samotný Google – za kvalitní obsah na YouTube je odměňuje.
 
První kulinářské vlaštovky má i Česká republika. Pokud chystáte dětskou oslavu a nevíte si rady s dortem, nevěste hlavu. Na YouTube naleznete spoustu zajímavých nápadů s přesným návodem, jak na to. Stačí si vybrat, jestli vaše ratolest preferuje Makovou panenku, Rákosníčka nebo Včelí medvídky. Tak neváhejte a hurá do toho! Další tah pánvičkou je už jen na vás.
 

Připravila Darina Sieglová

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit