0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Street food festivak Holešovice – Ulice, jak ji neznáte!

Street food festivak Holešovice
ZDROJ: Archiv
sdílet:

STREET FOOD FESTIVAL (SFF) s vámi na jaře oslavil vstup do třetího roku existence. Letošní sezona se velkým jarním festivalem a pak zejména pravidelnými menšími Street Food Jamy hodně povedla a my bychom vás rádi pozvali, abyste se v neděli 18. září (od 10:00) zúčastnili velkého podzimního festivalu.

Podzimní SFF se bude konat opět u klubu Cross (Plynární 1096/23, Praha 7), který nám celé léto poskytoval na svém Cross Square to nejlepší zázemí. Tento rok se nám daří z naší práce radovat jako nikdy předtím, protože se kvalitní street food konečně a už velmi pravidelně dostává pod kůži a do žaludků čím dál širšímu publiku a více a více lidem.

Heslo festivalu zůstává „…každý sám za sebe a všichni pro vás…“

guláš na Street food festivak Holešovice suši na Street food festivak Holešovice suši 

Profesionálové i amatérští performeři se i letos představí s tím nejlepším ze street foodu. Na SFF se prezentuje jídlo ulice. Tedy jednoduchý, srozumitelný sortiment, za přijatelné peníze, inspirovaný buď zajímavým zahraničním streetfoodem (např. galetky a palačinky, sekaná v housce, hamburgery, pizza, tacos, falafel, sendviče, polévky, ale i sushi nebo Pho), nebo vylepšením streetfoodu místního. Chceme se vrátit k samotným kořenům street foodu a zachovat ho v jeho naprosté jednoduchosti a účelnosti, bez zbytečných příkras.

burgr na Street food festivak Holešovice burgr grilované kuře na Street food festivak Holešovice

Kvalitní, pestrá a originální nabídka jídel je jednou ze zásadních myšlenek SFF. Zároveň se SFF zaměřujeme i na zajištění účasti zajímavých lidí, projektů, odborníků, hudby, ale i neziskových záměrů a převratných koncepcí.

Akce je pro všechny, kdo se chtějí dobře najíst, rádi zkouší nové chutě, v multikulturní prostředí se cítí jako doma, rádi se poznají s lidmi z nejrůznějších koutů světa a baví je netradiční prostory, ale i pro další lidi, kteří se chtějí přijít prostě pobavit, poslechnout si dobrou hudební produkci a dozvědět se hodně zajímavostí při doprovodném programu.

areál Street food festivak Holešovice ochutnávání na Street food festivak Holešovice

Desátek (tedy 10% z denního obratu), který dostaneme od amatérů, už tradičně věnujeme na nějaký smysluplný projekt. Více informací i průběžné doplňování konkrétních profíků i amatérů, kteří nám předvedou skvělou pouliční kuchyni, můžete najít zde na Facebooku SFF nebo na stránce události.

účastníci Street food festivak Holešovice vaření na Street food festivak Holešovice

Těšíme se na vás v neděli 18. září u klubu Cross, organizační tým STREET FOOD FESTIVALU

Související články

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit