0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tipy na netradiční vánoční dárky

AD
kosmetická masáž
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Komerční článek - pobyt s proměnou, čokoládový víkend nebo pivní lázně

 

Propagace značky Orea Hotels.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.
 

vánoční dárek Darujte pod stromeček poukaz na dovolenou. Budete originální a ušetříte si stres v obchodech.

Předvánoční nákupy jsou spojené s velkým stresem a tlačenicemi. Část lidí na ně rezignovala a pod stromeček ukládá bankovky v obálkách, jiní vánoční dárky pro blízké řeší skrze nabídky internetových obchodů. Originálním dárkem potom jsou dárkové poukazy na tematické pobyty. Na západ od nás patří ke stálicím, Češi je objevují.

Nabídka je ale v tomto směru stále bohatší. Nejoblíbenější je sice klasika – víkendové romantické pobyty pro dva, popřípadě wellness pobyt s relaxačními procedurami –, ale není problém pořídit třeba i víkend s kompletní proměnou vizáže, pivní procedury pro manžela nebo pobyt s lekcemi golfu pod dohledem instruktora. Ten, kdo si netroufne vybrat nic konkrétního, může darovat poukázku s vloženým finančním obnosem a nechat finální výběr na obdarovaném.

vánoční tip Češi poukazy na pobyty a služby teprve objevují, na Západě ale patří k nejčastějším a nejoblíbenějším.

Pro všechny a všude
Ceny podobných pobytů začínají na několika stokorunách za noc, v nabídce jsou ale i týdenní all inclusive pobyty, během kterých vás budou hýčkat jak pracovníci wellness, tak hoteloví kuchaři. Vybrat je možné i z nejrůznějších lokalit – přírody na Šumavě, Krkonoš nebo jižních Čech.

Na internetu se dají najít i pobyty spojené s kulinářskými zážitky. Pobyt v Mariánských Lázních je tak možné spojit s návštěvou restaurace, kde se připravuje nejlepší svíčková v republice. Kuchař vás pustí až k sobě do kuchyně a názorně předvede, jak na to.

dávání dárků Nákupy v e-shopech vás ušetří stresu a front.

Víkend s vůní čokolády
Ti odvážnější se nebojí svým blízkým pořídit i naprosto netradiční dárky, jako je motorkářský víkend nebo týden pro očistu organismu. Oživit nějakou netradiční aktivitou se ale dají i klasické pobyty – relaxační pobyt v lázních třeba projížďkou v kočáře, romantický víkend ve dvou s vůní a chutí čokolády. Ta se tu totiž nejen konzumuje, ale i natírá na pokožku a využívá při masážích.

Navíc na rozdíl od běžných kamenných obchodů odpadá stres ve frontách a strkanice u regálů. De facto stačí jen párkrát kliknout, vyrobit dárkový certifikát s těmi správnými údaji a zaplatit převodem. A pak už jen čekat, co na tohle překvapení řeknou o Štědrém večeru obdarovaní.

Inzertní sdělení – Tipy na zajímavé vánoční dárky
Chcete své blízké překvapit něčím netradičním k blížícím se Vánocům? Chybějí vám nápady a nemáte čas, a vlastně ani chuť běhat po obchodech? Bojíte se trapasu kvůli nevhodnému výběru dárku?

Právě pro vás je tady TEN PRAVÝ DÁREK!, stovka nápaditých nabídek od romantické večeře po wellness pobyt.

párová masáž

Čas regenerace ve Špindlu
Dárkový certifikát ideální pro páry. Klid a malé zastavení v každodenním shonu podpoří kombinace sauny, koupelí, masáží nebo rašelinových zábalů. Báječný relax pro dva.

dezert

Konzumace výtvarného díla
Gastronomický zážitek. Špičková italská a středomořská kuchyně v brněnském hotelu Voroněž. Jídlo krásné na pohled a vynikající na chuť, výborná vína z celého světa, jižní Moravu nevyjímaje.

masáž

Relax na Šumavě
Nový wellness areál v hotelu v srdci Šumavy se nabízí jako vhodné místo k odpočinku a k načerpání nových sil. Navíc vám tady pomohou s bolestmi zad. I krátký relax může pomoci.

 rande

Ty & já – jen my dva
Hýčkání těla ve wellness centru i chuťových pohárků v hotelové restauraci – pobyt v Krkonoších je ideální pro zamilované páry, které si chtějí užít romantiku ve dvou.

rande se šampanským

Sen pro dva
Ideální dárek k Vánocům pro čerstvě zamilované, právě zasnoubené i dlouho ženaté či vdané. Romantický pobyt v Mariánských Lázních. V ceně i večeře při svíčkách a volný vstup do bazénu.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč