0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tipy na prodloužený víkend 4.–6. 7.

Tipy na prodloužený víkend 4.–6. 7.
sdílet:
Hurá, čeká nás prodloužený víkend! Předpovědi zatím slibují krásné počasí, které láká k výletům s rodinou a přáteli. Vydejte se za skvělým jídlem či sklenkou dobrého vína a užijte si volno plnými doušky.

Kam se tento víkend můžete vypravit za gastronomickými zážitky?

Podnikněte gastronomickou cestu kolem světa

Milujete Itálii? Nemusíte se rovnou vypravit na dalekou cestu na jih, tento víkend stačí vyrazit do Valtic, kde pro vás na nádvoří zámku přichystali akci Letní pití vína & gastro festival Valtice po italsku. Festival startuje v sobotu 4. 7. v 11:00 a končí v neděli 5. 7. ve 20:00. Čeká vás víkend plný degustace vín, skvělého jídla a cimbálové hudby. Chybět nebude ani jarmark. Více o akci se dozvíte přímo na stránkách zámku Valtice.

U moře ještě zůstaneme. Pokud si o prvním červencovém víkendu chcete vychutnat plážovou atmosféru, vyjeďte v sobotu 4. 7. na výlet k humpoleckému rybníku Dvorák, kde se bude konat Humpolecký moře na rybníku Dvorák. Od 10:00 do 20:00 si můžete užívat občerstvení z celého světa, mistrovskví v házení žabek, nebo třeba surf bar. Podrobnosti na facebookové stránce události.

Kouzlo francouzské Provence na vás dýchne při prohlídce levandulových zahrad Anette v obci Klapý. Tam se můžete vypravit od soboty 4. 7. do pondělí 6. 6. Více o akci na Kudy z nudy.

V pražských Žlutých lázních se prodloužený víkend ponese v duchu Street Food Festu, kde budete moci ochutnat to nejlepší z pouliční kuchyně celého světa. Chybět nebude živá hudba a zábava pro děti, takže se nemusíte bát vyrazit s celou rodinu. Festival trvá od soboty 4. 7. do pondělí 6. 7., v sobotu se navíc můžete těšit na letní kino! Podrobnosti na facebookové stránce události.

Pravou Ameriku si můžete užít v Napajedlech. Tam se bude 4. 7. konat už 5. ročník Napajedelského Burger Festivalu. Samozřejmostí budou skvělé burgery, americká hudba a každoroční soutěž v pojídání burgerůPodrobnosti na facebookové stránce události.

Apetit magazín

AD
Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!
  • Tipy a triky

Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!

Interiérový design zažívá velký boom. Jeho nedílnou součástí jsou domácí spotřebiče. Díky konceptu Bespoke si je nyní můžete přizpůsobit na míru. Nejen o něm, ale i o nových trendech v designu spotřebičů si s product managerem ze...

Obchod Apetit