0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tipy na víkend 7.–8. 7.: Hamburgerfest i další gastro akce

Tipy na víkend 7.–8. 7.: Hamburgerfest i další gastro akce
sdílet:
Dospělí mohou vyrazit do Krkonoš na pivo. A co děti? Vezměte je na meruňky!

Krkonošský festival minipivovarů

Na horách je krásně. Zvláště když při výhledu na krkonošské velikány můžete třímat orosený půllitr, zatímco vaše ratolesti dovádějí v dětském koutku. Ochutnávku piva z místních malých pivovarů, lokální speciality, přednášku pivní akademie Jardy Učíka, soutěže o ceny a pohodovou country muziku slibuje nultý ročník Krkonošského festivalu minipivovarů.

  • Vstup: zdarma, 7. 7., 12.00–21.00, Velká Úpa, parkoviště

Velkopavlovické meruňkobraní 

Meruňky, kam se podíváš. Zavařené, uvařené, čerstvé… Na dobroty z meruněk se vydejte do Velkých Pavlovic na páté Velkopavlovické meruňkobraní. Těšit se můžete na ochutnávku meruňkových jídel a pestrý program.

  • Vstup: 50 Kč, děti do 150 cm zdarma, 7. 7., 11.00–15.00, Velké Pavlovice, Ekocentrum Trkmanka

Hamburgerfest

Rock-popová muzika, silácká show, rodeo, ale hlavně hamburgery na vás čekají v Napajedlích. Nemusíte být nutně vyznavačem chlapské zábavy, jako je soutěž v pojídání hamburgerů nebo držení tupláků, abyste si vychutnali již třetí ročník festivalu amerických karbanátků. Stačí milovat burgery všeho druhu: mezi nabídkou deseti restaurací si určitě vyberete ten svůj – nejlepší!

  • Vstup: 100 Kč, 7. 7.–8. 7., 12.00–02.00, Napajedla

Související články

Vymazlené domácí hamburgery
  • Tipy a triky

Vymazlené domácí hamburgery

Zapomeňte na rychlovku z okénka na rohu, naše hamburgery můžete podávat třeba jako nedělní oběd! Jsou královsky bohaté, šalamounsky sestavené a přímo pohádkově dobré....
Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit