0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tom’s Bar představil Andělské koktejly

Tom’s Bar představil Andělské koktejly
sdílet:
Malostranský bar Tom’s Bar představil novou řadu Andělských koktejlů. Raphael, Gabriel, Michael a Jophiel – to jsou názvy alkoholických míchaných nápojů, které můžete v Tom’s Baru od září ochutnat.

Božské kombinaceAndělské koktejly mají být poctou čtyřem andělům, kteří jsou vyobrazeni na nástropní fresce, jež je součástí původního barokního interiéru baru. Každý ze čtyř koktejlů utváří chuť jiného alkoholu.

Koktejl Raphael, to je jednoduchá kombinace becherovky, likéru Midori, hruškového sirupu a citronového džusu.

Příjemně sladký s nakyslými ovocnými podtóny je koktejl Gabriel, který se skládá z Hennessy VS, orgeady a z citronového a brusinkového džusu.

Krémový Michael obsahuje likéry Bailey’s, Chambord a Frangelico, portské Graham’s Port a grenadinu.

Andělskou čtveřici uzavírá osvěžující koktejl Jophiel – mix rumu Mount Gay Eclipse, citronového džusu, ananasového džusu, mandarinek a čerstvého zázvoru.

Malostranský barTom’s Bar najdete v Praze na Malé Straně. Je součástí komplexu hotelu The Augustine a kromě široké škály koktejlů se pyšní také originálním interiérem, v němž se citlivě propojují prvky moderního designu s původním vzhledem bývalého klášterního refektáře. Prostoru s klenbou vévodí nově zrestaurovaná barokní nástropní freska se čtyřmi anděly.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Jak na masové kuličky
  • Tipy a triky

Jak na masové kuličky

Dají se různě ochucovat  a připravit na sto způsobů. Lze je péct v troubě a taky mrazit. Masové kuličky mají jenom samá plus a na našich redakčních večírcích zmizí vždycky jako první. Potřebujete další důvod k tomu je vyzkoušet? ...
KVÍZ: Vyznáte se v českých krajových specialitách?
  • Kvízy

KVÍZ: Vyznáte se v českých krajových specialitách?

Knedlo vepřo zná každý – oblíbený český pokrm nabízejí nejen hospody a restaurace ale také školní jídelny a kantýny. Česká kuchyně má ovšem daleko víc co nabídnout. Důkazem jsou speciality z českých a moravských koutů. Schválně, s kolika z...
Komerční sdělení
Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!
  • Lidé a jídlo

Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!

Sladká, příjemně nadýchaná a křupavá svačinka, která se doslova rozpustí na jazyku a vy si ji nejlépe vychutnáte v kombinaci s oblíbenou kávou nebo čajem. Takové chvíle moc nestojí, o to důležitější a povznášející v životě jsou. Užijte si...

Obchod Apetit