Tom’s Bar představil Andělské koktejly

sdílet:
Malostranský bar Tom’s Bar představil novou řadu Andělských koktejlů. Raphael, Gabriel, Michael a Jophiel – to jsou názvy alkoholických míchaných nápojů, které můžete v Tom’s Baru od září ochutnat.

Božské kombinaceAndělské koktejly mají být poctou čtyřem andělům, kteří jsou vyobrazeni na nástropní fresce, jež je součástí původního barokního interiéru baru. Každý ze čtyř koktejlů utváří chuť jiného alkoholu.

Koktejl Raphael, to je jednoduchá kombinace becherovky, likéru Midori, hruškového sirupu a citronového džusu.

Příjemně sladký s nakyslými ovocnými podtóny je koktejl Gabriel, který se skládá z Hennessy VS, orgeady a z citronového a brusinkového džusu.

Krémový Michael obsahuje likéry Bailey’s, Chambord a Frangelico, portské Graham’s Port a grenadinu.

Andělskou čtveřici uzavírá osvěžující koktejl Jophiel – mix rumu Mount Gay Eclipse, citronového džusu, ananasového džusu, mandarinek a čerstvého zázvoru.

Malostranský barTom’s Bar najdete v Praze na Malé Straně. Je součástí komplexu hotelu The Augustine a kromě široké škály koktejlů se pyšní také originálním interiérem, v němž se citlivě propojují prvky moderního designu s původním vzhledem bývalého klášterního refektáře. Prostoru s klenbou vévodí nově zrestaurovaná barokní nástropní freska se čtyřmi anděly.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit