Už jste si koupili Dobroty s příběhem?

sdílet:
Máme pro vás tip na kuchařku, která by ve vaší knihovničce neměla chybět. Výjimečně ne jen kvůli receptům, ale také proto, že přispějete na dobrou věc.

Kuchařku Dobroty s příběhem vydalo občanské sdružení Portus Praha, které výtěžek z prodeje využije na podporu nových pracovních míst pro mentálně postižené lidi. V knize najdete spoustu nápadů na rychlé a levné vaření. Svými oblíbenými recepty přispělo více než šedesát známých českých osobností. Svým know-how přispěl i časopis Apetit, který každý recept doplnil o praktické rady a fígle a o kuchařské tipy. Na většinu pokrmů vám bude stačit jen pár základních surovin, postupy jsou doslova supersnadné.

A co byste měli určitě ochutnat? Šéfredaktorka časopisu Apetit Marie Holobrádková si nemůže vynachválit arabské rajčatové placičky podle herečky Kláry Trojanové. Nadchl ji také lilkový kaviár od Ondřeje Kyncla, šéfkuchaře restaurace Cafe de Paris.

Kuchařku s recepty známých osobností Dobroty s příběhem koupíte na www.dobrotyspribehem.cz za 199 Kč. Nově je také k dostání ve všech knihkupectvích Kanzelsberger. Nákupem kuchařky přispějete na vznik nových pracovních míst pro lidi s mentálním postižením.


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit