0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

V Praze se blýská na lepší časy s farmářskými trhy

V Praze se blýská na lepší časy s farmářskými trhy
sdílet:
Vypadá to, že nezůstane jen u nedávného velice úspěšného farmářského trhu, který se konal v Praze 6. Už zítra začíná jarní sezona trhů v Klánovicích. V půlce dubna se také může těšit na svůj trh Jižní Město.

V sobotu 3. dubna se letos poprvé koná farmářský trh v Praze 9 v Klánovicích, na dvoře Masarykovy základní školy. Od velikonoční soboty s nimi můžete počítat každý týden až do listopadu. Na trhu nabízí prodejci sezonní českou zeleninu a ovoce, kravské a kozí sýry, vajíčka, med, české koláče, květiny a ovocné šťávy, staré a divoké odrůdy ovoce, někdy také uzeniny nebo houby.

První farmářská vlaštovka na Jižním Městě

V sobotu 17. dubna mohou Pražané vyrazit na trh, který probíhá v rámci festivalu Země–město. V kulturním centru Zahrada nakoupíte nejen čerstvou zeleninu od soukromých zemědělců, ale také jarní sazeničky, kozí sýr či domácí med.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby
  • Jak na to

Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu na každém stole. Není s ní skoro žádná práce, máte hned hotovo a hodí se na ni čerstvé ovoce s javorovým syrupem, ale i...

Obchod Apetit