Valentýnská nabídka Grand Restaurant Festivalu

Valentýnská nabídka Grand Restaurant Festivalu
sdílet:
Romantické menu nabídnou i některé festivalové restaurace.

Restaurace, které se účastní Grand Restaurant Festivalu 2013, nebudou zahálet ani na svatého Valentýna. Tentokrát vám přinášíme mimopražský výběr degustačních menu. Najděte si nejbližší podnik a vychutnejte si luxusní večeři za zvýhodněné ceny.

Večeře s vyhlídkou


O valentýnském dni vás pohostí například restaurace Vyhlídka v hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Na menu složeném z filírovaného norského lososa, celerového krému, kuřecího prsíčka podlévaného demi glace omáčkou a čokoládovým pokušením s domácí vanilkovou zmrzlinou si pochutnáte za cenu 650 Kč, a pokud se rozhodnete v hotelu strávit valentýnskou noc, bude vás večeře stát pouhých 300 Kč.

Valentýnské menu


V romantické restauraci Bohém v Litomyšli si pochutnáte na tříchodovém menu složeném z hovězích líček na víně, pečených kotletách a grilovaných filetách ze pstruha chyceného v místních vodách. V ostravské restauraci Buena Vista zase dostanete k večeři sklenku sektu na přípitek a domácí huspeninu se srnčím masem a kořenovou zeleninou s domácím chlebem jako pozornost šéfkuchaře.

Další podniky zapojené do Grand Restaurant Festivalu 2013, které servírují menu i o svatovalentýnském večeru, najdete na www.grandrestaurantfestival.cz.

Připravila Irena Vaňková
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit