0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Valentýnský večer s ústřicemi

Valentýnský večer s ústřicemi
sdílet:
Kde na svatého Valentýna ochutnat mořské plody, které jsou proslulé svými afrodiziakálními účinky?

Ústřičný bar


Pokud máte blízko do Prahy, zavítejte do Brasserie La Gare. Restaurace, která se zaměřuje na šarmantní francouzskou kuchyni, připraví na svatého Valentýna novinku nejen pro zamilované – ústřičný bar s champagne. Otevřený bude pouze během odpoledne a večera 14. února.

Valentýn v jeskyni


Romantickou večeři si můžete vychutnat také v pražské restauraci Svatá Klára. Najdete ji v prostorách, které byly původně vinným sklepem Trojského zámku vybudovaným z přírodní jeskyně. V den svatého Valentýna restaurace nabídne ústřice, krevety, mušle, kachnu nebo hovězí steaky.

Zámecká romantika


Chcete-li strávit svátek všech zamilovaných mimo město, navštivte zámecký hotel Chateau Mcely. V místní restauraci Piano Nobile připraví afrodiziakální valentýnské menu, ve kterém nebudou chybět ústřice, svatojakubské mušle, dušená telecí líčka a čokoládový fondant ovoněný růžemi.

Připravila Irena Vaňková
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby
  • Jak na to

Dutch baby: Neodolatelná palačinka z trouby

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu na každém stole. Není s ní skoro žádná práce, máte hned hotovo a hodí se na ni čerstvé ovoce s javorovým syrupem, ale i...

Obchod Apetit