Vařte, pečte, míchejte – začíná kulinářská soutěž s Florou Gold

sdílet:
Soutěžte s receptem na své oblíbené jídlo.

Rádi vaříte a sdílíte své kulinářské výtvory s jinými gurmány? Máme pro vás novou soutěž, ve které můžete vyhrát hodnotné pomocníky do kuchyně. Stačí připravit jídlo s Florou Gold a poslat recept a fotografii. Své recepty vkládejte pomocí registračního formuláře na www.apetitonline.cz/poslireceptavyhraj.

Do soutěže se můžete zapojit po celé září a říjen. Na závěr soutěže vybere odborná porota tři nejlepší recepty, které budou odměněny skvělými pomocníky do kuchyně.

Chutné nápady pro vás


Hledáte inspiraci, s jakým pokrmem se do soutěže zapojit? Na www.apetitonline.cz/poslireceptavyhraj najdete recepty na studená i teplá jídla, která báječně doplní Flora Gold. Můžete ji namazat na chleba, připravit obložené sendviče nebo ji smíchat s oblíbenými přísadami do pomazánek či dipů. S Florou Gold můžete také vařit či péct. Co takhle ochutnat dýňovou polévku ochucenou zázvorem nebo plněné cukety s křupavou krustou?

Jídlo pro zdraví


Složení rostlinného tuku Flora Gold je v souladu s nejnovějšími poznatky odborníků z oblasti výživy. Novinka na trhu je skvělá na mazání, vaření i pečení. Pokrmům dodává bohaté aroma a lehkou svěží chuť. Flora Gold má vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6, které příznivě působí na lidské zdraví, ale obsahuje také o 67 % méně nasycených mastných kyselin než máslo.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit