0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Velká degustační sobota v Brně

Velká degustační sobota v Brně
sdílet:
Celodenní procházka vánočním Brnem s vinnou sklenicí v ruce

Moravská vína přímo z rukou vinařů v restauracích, vinárnách a vinných sklepích pod historickým centrem Brna nabídne Velká degustační sobota, která uzavírá měsíc festivalu Víno z blízka. Předposlední festivalovou akci si můžete vychutnat 7. prosince od 10 do 22 hodin.

Nejen víno


Na dvou desítkách míst vám během Velké degustační soboty vinaři představí rozmanité druhy moravského vína. Festivalové podniky nabídnou i snoubení vína s báječným jídlem a večerní program s hudbou. Vstupenky stojí v předprodeji 690 Kč a v ceně jsou mimo jiné degustační sklenička a 250 vzorků vína. To je v jednom dni velká výzva i pro zkušené milovníky tohoto ušlechtilého nápoje, co říkáte?


Ježíšek nosí víno


Na Velkou degustační sobotu naváže 8. prosince nedělní Předvánoční vinný trh, na kterém všichni festivaloví vinaři nabídnou svá vína za výhodné ceny. Můžete se tak s předstihem připravit na sváteční dny. Návštěvníci se vstupenkou na degustační sobotu mají vstup zdarma. Ostatní zaplatí 280 Kč.

Více na www.vinozblizka.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit