0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Velká soutěž Club del Vino

AD
vino - přípitek
ZDROJ: Unsplash.com
sdílet:

Chtěli byste si pravidelně vychutnávat lahodná vína a dozvědět se více o vinných odrůdách, vinařstvích a regionech? Chybí vám čas si pravidelně obstarávat kvalitní vína a uvítáte jejich doporučení sommeliéry? Rádi poznáváte nové přátele a získáváte nové obchodní kontakty? Hledáte originální dárek pro své přátele či obchodní partnery?

luxusní balení vínaCLUB DEL VINO je pro vás fantastickou příležitostí! Nabízí svým členům pravidelné zasílání výběru šesti lahví vín, ze zemí nového světa či Španělska doporučených sommeliéry, pohodlně až domů či do vaší kanceláře. Každý měsíc či ob měsíc si tak můžete vychutnávat kvalitní vína a vzdělávat se v oblasti vín díky přiloženým degustačním poznámkám v českém či anglickém jazyce. 

Budete moci nejen objevovat lákavý svět vín, ale zároveň se i bavit na zajímavých akcích, degustacích a kurzech. Členové Club del Vino mohou využívat zajímavé slevy a bonusy ve vybraných restauracích, a až 20% slevu na opakované objednávky vín, čerstvé argentinské hovězí maso a jiné gurmetské pochoutky.

Členství v Club del Vino můžete též předplatit na libovolný počet měsíců pro své přátele či obchodní partnery, a setkávat se tak s nimi pravidelně na neformálních setkáních Club del Vino. Vyberte si na www.clubdelvino.cz program, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, zaregistrujte se a začněte si užívat špičkových vín doručených pohodlně až k vám!

výhry v soutěži Club  del VinoVÝHRY:

  • 5× měsíční členství Club del Vino – 6 lahví vín v rámci programu Discovery v hodnotě 1750 Kč
  • 10× dárkové balení vína San Felipe Cabernet Sauvignon v hodnotě 290 Kč
  • SLEVA 150 Kč na předplatné či jednorázovou zásilku Club del Vino pro všechny účastníky soutěže

Soutěž ukončená.
Měsíční členství Club del Vino vyhrávají:

Jaroslava Javornická
Kamila Vlčková
Lydie Boráková
Daniel Janík
Marta Adltová

Dárkové balení vína vyhrávají:
Josef Daneš
Hana Bartošová
Jan Jonáš
Martina Vaňková
Dana Tučková
Anna Řepíková
Hana Sovinová
Tereza Sedláková
Jitka Šimonková
Martina Hubáčková

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže na www.hf.cz/podminky.php Svou účastí poskytujete vydavateli časopisů (Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., IČ: 25611518, se sídlem Na Zátorce 3, Praha 6) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů (GSM, e-mail, SMS, MMS apod.) pro marketingové a redakční účely.

Club del Vino logo

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit