0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Velká vánoční soutěž

Velká vánoční soutěž
sdílet:
Dětem nosí dárky Ježíšek, vám je letos přinese klub Apetit a společnost Amica. Máme pro vás skvělé pomocníky do kuchyně, se kterými bude vaření i krmení dravé zvěře hračka – mikrovlnky, varné konvice, toustovače, dokonce i multifunkční troubu a sklokeramickou­ desku!

Aby dětem Ježíšek přinesl něco pěkného pod stromeček, musejí být po celý rok hodné. Vy to budete mít daleko jednodušší, stačí se zúčastnit naší soutěže!

Autor: Redakce Apetit

Comments

Božena Zúriková

Mám rada Váš časopis,odskúšané recepty a rady ktoré v ňom dávate. Prajem Vám v novom roku veľa tvorivých nápadov,pevné zdravie celej redakcii a ďakujem že môžeme aj na Slovensku čítať tento váš a náš časopis.

Anonym

Dobrý den,

zaujal mě recept na sušenky po italsku, Ráda bych se zeptala, jak dlouho sušenky vydrží?

Děkuji
Lenka

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...

Obchod Apetit