0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

VIDEO: Apetit slaví 10. narozeniny

VIDEO: Apetit slaví 10. narozeniny
sdílet:
K narozeninové oslavě patří trocha nostalgie, a tak jsme v redakci zavzpomínali na své nejzásadnější okamžiky v Apetitu.

Časopis Apetit má narozeniny. Za deset let jsme pro vás napsali a nafotili 121 čísel plných receptů a moc dobrých informací. Při listování jsme si připomněli, co zajímavého se v redakci tehdy dělo. Pro každou z nás to bylo něco jiného.Redaktorka Káča Švejdová s chutí vzpomíná, jak jí tehdejší šéfredaktorka dala kontakt na svého oblíbeného řezníka. Darinka si zas se smíchem připomněla, že o tom, že pracuje pro Apetit, se kvůli zapomnětlivosti své budoucí šéfky skoro ani nedozvěděla. A nezapomněla ani na naši oblíbenou historku s francouzským čokoládovým koláčem, který při chladnutí vypadl z okna. Kolegyně z Marianne Bydlení, která pod ním procházela, to přestála bez úhony, zato koláč jsme museli péct nový. Šéfredaktorka Maruška zas s láskou a chutí mluví o všech našich Apetit piknicích a těší se na ty další.

Jaké jsou další nejdůležitější okamžiky naší redakce v Apetitu, se dozvíte v následujícím videu. Natočili jsme ho pro vás ve slavnostním na našem narozeninovém mejdanu. Podívejte se.
 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit