0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vybavte se na Velikonoce u opravdového elektrospecialisty

AD
kávovar
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Upečeno, navařeno, uklizeno. Že to zní jako sen? Ale kdeže! Přesně takhle totiž u vás letos budou vypadat Velikonoce. Stačí si pořídit pár šikovných pomocníků v DATART, kteří vám s těmi přípravami ochotně pomůžou.

Široká nabídka malých a velkých domácích spotřebičů skýtá nejednoho zručného pracanta. Abychom vám výběr co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro vás dodatečnou 10% slevu na všechny malé a velké domácí spotřebiče. Pro její uplatnění stačí v prvním kroku vaší objednávky na www.DATART.cz vložit do příslušné kolonky slevový kód APETIT10. Další informace k akci včetně její platnosti se dozvíte ZDE.

kuchyňský robotBeránek, mazanec, jidášky – co se na Velikonoce peče u vás? Ať už je to cokoli, letos to pečení dostane úplně nový rozměr. V kuchyni vám totiž přibude hned několik spotřebičů, kteří se panečku umí otáčet. Takový svižný ponorný mixér naseká oříšky do mazance a kuchyňský robot pomůže s těstem na nejlepšího beránka pod sluncem. Dokonce to zvládne i bez vaší pomoci, takže se v ušetřeném čase můžete věnovat například barvení vajíček ve společnosti vynikajícího espressa z toho nového kávovaru, kterým jste si udělali radost.

mikrovlnkaNedělní Boží hod velikonoční si žádá nejen sladké pochoutky, ale také pořádnou velikonoční tabuli. Všechny suroviny připraveny? Věříme, že ano, protože vaše nová lednička v pohodě pojme zásoby na celé Velikonoce. Tak rozpalte sporák či troubu a pusťte se do vaření. A z té hory nádobí, která se po obědě shromáždí na lince, si hlavu nedělejte. Jediné, co pro její zmizení budete muset udělat, je naskládat ji do vaší nové myčky.

Co vám zbývá? Nepopulární úklid, ale nebojte, budete hotovo raz dva. Tak třeba veškeré koberce a podlahy ve vašem domě či bytě si vezmou na starost výkonné vysavače. Neunikne jim žádné smítko ani chloupek, který ztratil váš čtyřnohý spolubydlící. Volit můžete klasické podlahové vysavače, nebo třeba tyčové, jež zaberou minimum místa. A pokud si místo vysávání chcete dát radši nohy nahoru, prosím, jak je libo! Robotické vysavače si totiž s nečistotami umí poradit úplně samy.

Nakupovat můžete bez obav online přímo z vašeho domova a své nové spotřebiče si pak do 60 minut bezpečně vyzvednete v DATART výdejnách, které jsou upraveny a vybaveny tak, aby vyhovovaly všem ochranným předpisům.

Svým nákupem navíc v této nelehké době pomůžete zdravotníkům. Z každé vaší objednávky totiž DATART daruje 20 Kč na nákup setu pračky a sušičky pro nemocniční zařízení a ústavy pečující o starší či jinak znevýhodněné osoby. Díky společné pomoci tak pro ně bude každodenní praní bavlněných roušek snazší a rychlejší.

Kromě malých a velkých domácích spotřebičů najdete v DATART samozřejmě i další elektro. Vybrat si tu můžete třeba televizi, smartphone, fotoaparát, notebook, herní konzoli, sluchátka, fitness náramek anebo vybavení pro dílnu a zahradu. Nemůžete vybraný spotřebič zaplatit najednou? Nakupovat lze i na splátky! Vše potřebné zjistíte na www.DATART.cz.

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč