0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte nový kávovar!

Vyhrajte nový kávovar!
sdílet:
Apetitonline.cz ve spolupráci se společností Level, s. r. o. pro vás připravily soutěž o 5 domácích kávovarů značky Nautilus s kapslovým systémem. Kávovar s označením S01HS Top version, o který můžete soutěžit, si můžete prozkoumat prostřednictvím projektu Kavadoma.cz. Na těchto webových stránkách se navíc dozvíte o propojení proslulého italského designu a osvědčeného výběru těch nejlepších káv.

O co vlastně u kapslových systémů jde? Především o hygienu, rychlost, precizní dávkování a dodržení principů vzniku espressa. Zkrátka o co nejjednodušší přípravu espressa v domácích podmínkách. Kapslový systém přináší hned několik výhod najednou. Na rozdíl od klasických strojů s mlýnky je téměř bezúdržbový. Samotné espresso vzniká uvnitř kapsle, kterou po použití odstraníte. S ní také zbytkový ‚lógr‘, který znečišťuje centrální jednotky klasických kávovarů. Žádné čištění mlýnku a žádné každodenní proplachování centrální jednotky.

Nautilus Top version má navíc unikátní způsob odstranění použité kapsle. Pomocí centrální páky umístěné na čele stroje kapsli do stroje založíte a při zpětném pohybu sama odpadne do nádoby uvnitř kávovaru. Vyhnete se tak kontaktu s použitou kapslí, která je horká a mokrá.

Espresso i latté v pohodlí domova

Trvanlivost kapslí je více než rok, takže není problém mít aktuálně k dispozici více druhů kávy, a neriskovat tak ztrátu chuti a aroma jako u zrnkové kávy. Kapsli jednoduše založíte do stroje a neřešíte  gramáž ani čerstvost kávy. Nautilus S01HS Top version umí kávové kapsle předpařit, čímž zvýší účinky presování a vyluhování kávové směsi. Zmaximalizuje tím chuť a aroma espressa.

Nautilus S01HS Top version, o který můžete soutěžit, je navíc vybaven tryskou na vodu a páru. Můžete ho proto využít jako rychlovarnou konvici pro přípravu sáčkového čaje anebo zpěnit mléko, a vytvořit tak cappuccino nebo café latté. Množství vody (jak pro kávu, tak pro čaj) si můžete navíc regulovat sami ovládací pákou na boku stroje.

Přístroj má i barevnou LED indikaci, a tak přesně víte, čím se zrovna zabývá (výdej  kávy, vody, páry, odvápňovací program, stand-by režim).  Přístroj lze navíc nastavit tak, aby po hodině mimoprovozní doby šetřil až 98 % energie potřebné na ohřev vody. S rozměry 25 x 30 x 35 cm se Nautilus vejde do každé kuchyně, lze ho převážet na dovolenou, rodinné oslavy nebo na chalupu. Nabízen je ve třech barevných kombinacích. Decentní černostříbrný, elegantní stříbrný a extravagantní červený.

Soutěž o 5 kávovarů značky Nautilus najdete zde.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Kakao v kuchyni: Víme, jak vybrat to nejlepší
  • Suroviny

Kakao v kuchyni: Víme, jak vybrat to nejlepší

Když se před pěti sty lety  španělský dobyvatel Hernán Cortés vracel ze střední Ameriky, jedněmi z prvních suvenýrů, které s sebou do Evropy přivezl, byly kakaové boby. Jejich využití odkoukal od Aztéků. Ti kakao zpracovávali na...
Jak vybrat nejlepší olivový olej a co s ním podniknout
  • Tipy a triky

Jak vybrat nejlepší olivový olej a co s ním podniknout

Olivovému oleji se připisují skvělé účinky jako dlouhověkost a zdraví. Je nedílnou součástí středomořské stravy, oblíbený je však po celém světě. Jaký typ olivového oleje si pořídit na salát, s kterým vařit a co znamenají názvy na etiketách...
5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč