0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte nový kávovar!

Vyhrajte nový kávovar!
sdílet:
Apetitonline.cz ve spolupráci se společností Level, s. r. o. pro vás připravily soutěž o 5 domácích kávovarů značky Nautilus s kapslovým systémem. Kávovar s označením S01HS Top version, o který můžete soutěžit, si můžete prozkoumat prostřednictvím projektu Kavadoma.cz. Na těchto webových stránkách se navíc dozvíte o propojení proslulého italského designu a osvědčeného výběru těch nejlepších káv.

O co vlastně u kapslových systémů jde? Především o hygienu, rychlost, precizní dávkování a dodržení principů vzniku espressa. Zkrátka o co nejjednodušší přípravu espressa v domácích podmínkách. Kapslový systém přináší hned několik výhod najednou. Na rozdíl od klasických strojů s mlýnky je téměř bezúdržbový. Samotné espresso vzniká uvnitř kapsle, kterou po použití odstraníte. S ní také zbytkový ‚lógr‘, který znečišťuje centrální jednotky klasických kávovarů. Žádné čištění mlýnku a žádné každodenní proplachování centrální jednotky.

Nautilus Top version má navíc unikátní způsob odstranění použité kapsle. Pomocí centrální páky umístěné na čele stroje kapsli do stroje založíte a při zpětném pohybu sama odpadne do nádoby uvnitř kávovaru. Vyhnete se tak kontaktu s použitou kapslí, která je horká a mokrá.

Espresso i latté v pohodlí domova

Trvanlivost kapslí je více než rok, takže není problém mít aktuálně k dispozici více druhů kávy, a neriskovat tak ztrátu chuti a aroma jako u zrnkové kávy. Kapsli jednoduše založíte do stroje a neřešíte  gramáž ani čerstvost kávy. Nautilus S01HS Top version umí kávové kapsle předpařit, čímž zvýší účinky presování a vyluhování kávové směsi. Zmaximalizuje tím chuť a aroma espressa.

Nautilus S01HS Top version, o který můžete soutěžit, je navíc vybaven tryskou na vodu a páru. Můžete ho proto využít jako rychlovarnou konvici pro přípravu sáčkového čaje anebo zpěnit mléko, a vytvořit tak cappuccino nebo café latté. Množství vody (jak pro kávu, tak pro čaj) si můžete navíc regulovat sami ovládací pákou na boku stroje.

Přístroj má i barevnou LED indikaci, a tak přesně víte, čím se zrovna zabývá (výdej  kávy, vody, páry, odvápňovací program, stand-by režim).  Přístroj lze navíc nastavit tak, aby po hodině mimoprovozní doby šetřil až 98 % energie potřebné na ohřev vody. S rozměry 25 x 30 x 35 cm se Nautilus vejde do každé kuchyně, lze ho převážet na dovolenou, rodinné oslavy nebo na chalupu. Nabízen je ve třech barevných kombinacích. Decentní černostříbrný, elegantní stříbrný a extravagantní červený.

Soutěž o 5 kávovarů značky Nautilus najdete zde.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...
Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...

Obchod Apetit