Vyhrajte výlet do švýcarské továrny na čokoládu

sdílet:
Zapojte se do soutěže o exkluzivní ceny, a můžete vyhrát kouzelnou předvánoční cestu do čokoládového srdce Švýcarska a setkat se s tenisovým šampionem Rogerem Federerem.
Snem téměř každého malého dítěte (a nejen jeho) je navštívit továrnu, kde se vyrábí čokoláda. Sledovat, jak se všechny ty laskominy vyrábějí, a samozřejmě také ochutnat. Historická budova továrny na čokoládu Lindt je oblíbenou výletní destinací dětí i dospělých. Na břehu Curyšského jezera stojí již od roku 1898.


Letos rozsvítí vánoční světla Roger FedererKaždý rok v listopadu ji ozdobí tisíce žárovek, které po soumraku ohlašují blízký příchod Vánoc. Letos magické tlačítko stiskne švýcarská tenisová legenda a ambasador značky Lindt Roger Federer. Vánoční atmosféru nad jezerem vykouzlí večer 16. listopadu 2010.

Chcete si splnit svůj dětský sen?Stačí koupit jednu čokoládu Lindt Excellence a můžete se zapojit do hry. Hlavní výherce získá cestu do Švýcarska, kde si prohlédne továrnu na čokoládu Lindt, vyrobí si svou vlastní tabulku čokolády a setká se s ambasadorem značky Lindt Rogerem Federerem. Na další výherce čekají čokoládové tenisové rakety z limitované edice nebo tabulky čokolády z řady Lindt Excellence.

Soutěž probíhá od 10. 9. do 31. 10. na www.lindt.cz.
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit