0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte výlet do švýcarské továrny na čokoládu

Vyhrajte výlet do švýcarské továrny na čokoládu
sdílet:
Zapojte se do soutěže o exkluzivní ceny, a můžete vyhrát kouzelnou předvánoční cestu do čokoládového srdce Švýcarska a setkat se s tenisovým šampionem Rogerem Federerem.
Snem téměř každého malého dítěte (a nejen jeho) je navštívit továrnu, kde se vyrábí čokoláda. Sledovat, jak se všechny ty laskominy vyrábějí, a samozřejmě také ochutnat. Historická budova továrny na čokoládu Lindt je oblíbenou výletní destinací dětí i dospělých. Na břehu Curyšského jezera stojí již od roku 1898.


Letos rozsvítí vánoční světla Roger FedererKaždý rok v listopadu ji ozdobí tisíce žárovek, které po soumraku ohlašují blízký příchod Vánoc. Letos magické tlačítko stiskne švýcarská tenisová legenda a ambasador značky Lindt Roger Federer. Vánoční atmosféru nad jezerem vykouzlí večer 16. listopadu 2010.

Chcete si splnit svůj dětský sen?Stačí koupit jednu čokoládu Lindt Excellence a můžete se zapojit do hry. Hlavní výherce získá cestu do Švýcarska, kde si prohlédne továrnu na čokoládu Lindt, vyrobí si svou vlastní tabulku čokolády a setká se s ambasadorem značky Lindt Rogerem Federerem. Na další výherce čekají čokoládové tenisové rakety z limitované edice nebo tabulky čokolády z řady Lindt Excellence.

Soutěž probíhá od 10. 9. do 31. 10. na www.lindt.cz.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit