Vyšel zářijový Apetit s dárkem – formičkami na muffiny

sdílet:
Ode dneška koupíte na stáncích zářijové číslo časopisu Apetit. Potěší vás nejen nápady na sezonní vaření, ale také praktickým dárkem do kuchyně – silikonovými formičkami na pečení muffinů.

Muffiny 10× jinak


Staňte se machry na muffiny! Stačí pár zásad a základní recept, který můžete libovolně obměňovat, a populární americké minibábovičky jsou na světě. V zářijovém Apetitu vám k deseti nápaditým receptům jako dárek přidáme čtyři silikonové formičky na pečení.

Učíme se od mistra: Tažený štrúdl


Domácí tažený štrúdl s tenkým křupavým těstem a šťavnatou náplní nemá mezi moučníky konkurenci. Jeho příprava je přitom snazší, než si možná myslíte. Přesvědčí vás o tom šéfcukrář Tomáš Dražský.

Svačiny pro děti do školy


Čtenářce Nele Třmínkové došla inspirace při vymýšlení svačin. Navrhli jsme proto pro ni a její děti svačiny nové, které jsou zdravé, ale i ‚cool‘ a které hravě nahradí nudný chleba se šunkou.

Seriál o mase: Jehněčí plecko


Jehněčí maso má sezonu dvakrát do roka – na jaře a v září. Prozradíme vám, proč sáhnout právě po jehněčí pleci, kde koupit tu nejlepší, a přidáme i lahůdkové recepty od Vaška Friče.

Dále v čísle


Houby 3× jinak, tipy, jak připravit mořské plody, test šunky, reportáž z včelí farmy a další
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit