0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Začal festival Ochutnejte Vánoce

Začal festival Ochutnejte Vánoce
sdílet:
V rámci festivalu Ochutnejte Vánoce máte jedinečnou možnost vyzkoušet ve vybraných pražských restauracích například typické vánoční menu italské, španělské nebo třeba indické.

Ve dnech 5. až 30. prosince jsou pro vás připravena pětichodová a sedmichodová menu v atmosféře, která odráží typickou kuchyni prezentovaných zemí. Vánoční menu jednotlivých kultur jsou velice různorodá. Příkladem je nabídka španělské restaurace El Centro, kde ochutnáte tradiční vánoční paellu z oblasti Valencie – v tomto případě černou, obarvenou inkoustem z kalamárů. To v kontrastu s mušlemi a krevetami, se kterými je podávána, přináší skutečně exkluzivní zážitek.

Každý z návštěvníků festivalu má následně možnost se o svůj gastronomický zážitek podělit s ostatními prostřednictvím hodnocení dané restaurace. Seznam restaurací a jejich festivalové menu najdete na www.ochutnejtevanoce.cz.

Připravila Nikola Kricnerová

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit