Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zahřejte se s listopadovým Apetitem

Zahřejte se s listopadovým Apetitem
sdílet:
Právě vyšel nový Apetit. Na 180 stranách najdete to nejlepší z podzimních surovin a velkou soutěž o ceny za 300 000 Kč.

Listopadový Apetit je tady. Vybrali jsme pro vás pět důvodů, proč si pro něj hned teď skočit do trafiky:
 

1. Podzimní rozmazlování


Redakce Apetitu vás zve na pět lahůdek, které jí i v pošmourných dnech umějí zvednout náladu. Třeba takový švestkovo-hruškový krambl se sušenkovou posypkou vykouzlí blažený úsměv na tváři i vám.

 

 

2. Pořádná divočina


Zvěřina skvěle ladí s podzimním ovocem, zeleninou i náladou. Svádí k tučnějším úpravám, ale připravit se z ní dají i lehké a svěží pokrmy. V listopadovém Apetitu najdete důkaz.

 

 

 

3. Karamel…


Fascinující, svůdný, neodolatelný. Na jeho přípravu stačí jen cukr a voda. Jeho hořkosladká chuť a naše recepty na božské dezerty dostanou i vás! 

 

 

 

4. Vánoce v předstihu


Letos si domácí dobroty pro přátele a rodinu připravte pěkně v klidu a s časovým náskokem. V listopadovém Apetitu najdete nápady na vtipné slané i sladké dobroty, které pod stromečkem potěší opravdu každého. Pokud je dřív nesníte vy…

 

 

 

 

5. Třicet tajných surovin pro dokonalý výsledek


Čím svým pokrmům dodávají šmrnc, prozradili šéfkuchaři, majitelé restaurací, blogerky, autoři a autorky kuchařek a redakce Apetitu. Co se skrývá pod pokličkou?


Listopadový Apetit koupíte v novinových stáncích od 18. října. Kromě skvělých receptů najdete uvnitř také soutěž o šestnáct různých kuchyňských pomocníků v hodnotě 300 000 Kč.

 

 

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín