0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zámecká romance v Piano Nobile

Zámecká romance v Piano Nobile
sdílet:
Zámecká restaurace Piano Nobile hotelu Chateau Mcely vás přenese do pohádky, a to nejen gastronomické. Seznamte se s dalším podnikem z TOP 10 nejlepších českých restaurací podle publikace Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT pro rok 2011.

Jak chutná na zámku


Nekuřácká restaurace svoji nabídku prezentuje sezonním menu à la carte. Provedení výsledných pokrmů zohledňuje osobní přání hostů. Do posledního sousta vyladěné menu sestavil šéfkuchař Josef Rychtr. Ten pochází z Krkonoš a vztah k tradičním a místním surovinám promítl také do nabízených jídel. Na talíř vám naservíruje například gratinovaný kozí sýr z blízké biofarmy, podávaný na máslovém chlebíčku s domácí fíkovou marmeládou, hovězí tartar z jičínských býčků s dresinkem z místního ořešáku a medu, vepřová líčka ze seletických prasátek dušená ve víně a lučním seně nebo čokoládový fondán s mateřídouškovou omáčkou. Menu doplňují jídla pro děti, a dokonce i pro psí mazlíčky.

Romantický piknik


Pokud si jídlo rádi vychutnáváte obklopeni přírodou, můžete si za příznivého počasí vybrat z nabídky piknikových košů. Ty jsou plné sýrů, bonbonů, sladkostí, vína a dalších piknikových lahůdek připravených v zámecké kuchyni. Možná máte chuť na něco menšího a chcete jen tak posedět s přáteli. Využijte obnovené tradice aristokratických odpoledních čajů v Chateau Mcely. Svůj šálek můžete popíjet v patiu nebo na dece v anglickém parku a přikusovat k němu čerstvě připravené zámecké sladkosti. Bude vám chutnat přímo pohádkově.

restaurace Piano Nobile, zámecký hotel Chateau Mcely
Mcely 61
www.chateaumcely.com

Přečtěte si, které další restaurace najdete v TOP 10 publikace Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT pro rok 2011.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...
Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...

Obchod Apetit