0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zdraví v bedýnce

Zdraví v bedýnce
sdílet:
Zapomeňte na tabletky z lékárny a dopřejte si vitaminy v čerstvé a přirozené podobě. Vitaminové balíčky s ovocem a zeleninou v biokvalitě jimi přímo přetékají.

Vitaminové balíčky nabité zdravými potravinami nabízí e-shop www.freshbedynky.cz. Celý obsah bedýnky pochází z české nebo zahraniční bioprodukce. K snídani si můžete dát šťavnaté citrusy a kiwi, k večeři si v páře uvařit zářivě zelenou brokolici nebo si namíchat salát z kysaného zelí s jablky. Vitaminový balíček není zásobou jídla na jeden týden, ale spíše nabídkou potravin pro každodenní zpestření. Díky nim můžete nastartovat změny ve svém jídelníčku a obměnit svůj způsob stravování.

Vitaminové balíčky jsou také skvělým způsobem, jak poznat některé neobvyklé biopotraviny, jako například šípkové pyré, kustovnici čínskou, březovou šťávu, řasy wakame, quinou a další. Bedýnku nabitou vitaminy v přirozené podobě dostanete spolu s popisem vlastností vybraných potravin, jejich vlivu na organismus a tipy pro každý den, jak běžné i méně obvyklé potraviny zpracovat a využít. Vybírat můžete ze čtyř druhů vitaminových balíčků. Cena jednoho balení je 499 Kč.

Prohlédněte si bedýnky plné vitaminů na www.freshbedynky.cz.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit