0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zkuste to zdravě, chutně a hravě s Albertem

AD
tous s avokádem
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Dali jste si novoroční předsevzetí? Nejste sami. Obchody Albert si předsevzaly pomoci zákazníkům naskočit na dráhu zdravého životního stylu.

 

Jídlo má totiž dělat radost. A to je přesně to, co chce Albert ukázat. Po celý rok bude pomáhat při výběru potravin a inspirovat k velkým věcem na talíři.

Ukázat, že jídlo je radost, že nabízí inspiraci a že může každý den bavit. To chtějí zákazníkům představit obchody Albert. Budou přinášet řešení, nápady a inspiraci pro každý den - od plnohodnotné snídaně, přes zdravé obědy, až k rychlé a lehké večeři.

losos

Zabalte to s nápadem

Zdravého životního stylu se týká i první letošní sběratelská kampaň. O váš pitný režim se hravě postarají moderní prémiové lahve Contigo. A díky originálním ubrouskům a kapsičkám bude chtít svačit každý!

Jeden bod zákazníci získají za každých 200 korun nákupu, další body obdrží za partnerské produkty. Třeba při nákupu produktů zdravé řady Nature´s Promise pak nakupující získají dokonce hned tři body. Lahve, kapsičky a ubrousky budou za 15 bodů s výraznou slevou. Kampaň běží ve všech obchodech Albert až do 6. března.

cereálie

Originální lahve prémiové americké značky Contigo se pyšní neotřelým designem, nekompromisní kvalitou a unikátními vlastnostmi, mezi něž se řadí dlouhá funkčnost a pojistky zabraňující rozlití. Díky tomu patří lahve mezi nejoblíbenější na světě. Vybrat můžete jak varianty pro dospělé, tak pro děti. I pít se dá stylově.

Svačinové kapsičky a ubrousky FreshPack v originálních designech, ze kterých si vybere každý, pomáhají udržet svačinu déle čerstvou. Navíc přispívají k ochraně životního prostředí, protože je můžete používat opakovaně – stačí je jen otřít nebo vyprat.

láhev na vodu

Načerpejte zdravou inspiraci #albertzdrave

Inspirujte se hravými nápady na cvičení i recepty na www.albertzdrave.cz. Zapojit se můžete i do velké instagramové soutěže Dokažte, jak jste fit! a vyhrát spotřebiče Philips a balíčky s produkty Nature´s Promise. Stačí sdílet fotky vašich aktivit spojených se zdravým životním stylem – zdravou snídani, procházku v přírodě nebo třeba trénink v posilovně. Fotky nahrajte na svůj Instagram a označte hashtagem #albertzdrave.

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...
Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!
  • Lidé a jídlo

Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!

Slavná kuchyně lousianského města New Orleans je výsledkem bohaté směsice kultur, které našly svůj domov podél řeky Mississippi. Projevuje se specifickými jídly, plnými vůní a barev. Připravit si je doma v českých podmínkách je překvapivě...
Jak na dokonalý vývar
  • Tipy a triky

Jak na dokonalý vývar

Vývar je dokonalou surovinou pro každou omáčku, polévku a velkou část dalších pokrmů. Je základem profesionálního i amatérského vaření. Jeho příprava zabere nějaký ten čas, ale můžete připravit velké množství a po dávkách ho zamrazit....

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč