0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zkuste to zdravě, chutně a hravě s Albertem

AD
tous s avokádem
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Dali jste si novoroční předsevzetí? Nejste sami. Obchody Albert si předsevzaly pomoci zákazníkům naskočit na dráhu zdravého životního stylu.

 

Jídlo má totiž dělat radost. A to je přesně to, co chce Albert ukázat. Po celý rok bude pomáhat při výběru potravin a inspirovat k velkým věcem na talíři.

Ukázat, že jídlo je radost, že nabízí inspiraci a že může každý den bavit. To chtějí zákazníkům představit obchody Albert. Budou přinášet řešení, nápady a inspiraci pro každý den - od plnohodnotné snídaně, přes zdravé obědy, až k rychlé a lehké večeři.

losos

Zabalte to s nápadem

Zdravého životního stylu se týká i první letošní sběratelská kampaň. O váš pitný režim se hravě postarají moderní prémiové lahve Contigo. A díky originálním ubrouskům a kapsičkám bude chtít svačit každý!

Jeden bod zákazníci získají za každých 200 korun nákupu, další body obdrží za partnerské produkty. Třeba při nákupu produktů zdravé řady Nature´s Promise pak nakupující získají dokonce hned tři body. Lahve, kapsičky a ubrousky budou za 15 bodů s výraznou slevou. Kampaň běží ve všech obchodech Albert až do 6. března.

cereálie

Originální lahve prémiové americké značky Contigo se pyšní neotřelým designem, nekompromisní kvalitou a unikátními vlastnostmi, mezi něž se řadí dlouhá funkčnost a pojistky zabraňující rozlití. Díky tomu patří lahve mezi nejoblíbenější na světě. Vybrat můžete jak varianty pro dospělé, tak pro děti. I pít se dá stylově.

Svačinové kapsičky a ubrousky FreshPack v originálních designech, ze kterých si vybere každý, pomáhají udržet svačinu déle čerstvou. Navíc přispívají k ochraně životního prostředí, protože je můžete používat opakovaně – stačí je jen otřít nebo vyprat.

láhev na vodu

Načerpejte zdravou inspiraci #albertzdrave

Inspirujte se hravými nápady na cvičení i recepty na www.albertzdrave.cz. Zapojit se můžete i do velké instagramové soutěže Dokažte, jak jste fit! a vyhrát spotřebiče Philips a balíčky s produkty Nature´s Promise. Stačí sdílet fotky vašich aktivit spojených se zdravým životním stylem – zdravou snídani, procházku v přírodě nebo třeba trénink v posilovně. Fotky nahrajte na svůj Instagram a označte hashtagem #albertzdrave.

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit