0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Známe TOP 10 restaurací, kam se vyplatí zajít na večeři

Známe TOP 10 restaurací, kam se vyplatí zajít na večeři
sdílet:
Dnes vychází publikace Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT pro rok 2011. Najdete v ní rovnou stovku těch nejlepších českých restaurací, jak je vidí nezávislí hodnotitelé. Nejlepším gastronomickým podnikem se stala pražská restaurace La Degustation Bohême Bourgeoise, která nepřekvapila a obhájila prvenství z minulého roku.

Průvodce restauracemi


Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT je nezávislý průvodce českými restauracemi, které vás osloví nejen skvělým jídlem, ale také zajímavým interiérem a příjemnou obsluhou. Výsledky jednotlivých kategorií tvoří dobrovolní hodnotitelé, kteří v utajení a na vlastní náklady navštěvují vybrané restaurace a hodnotí je z několika pohledů: posuzují kvalitu nabízeného jídla, úroveň obsluhy a vzhled interiéru a známkují je jako ve škole od 1 do 5. Podle jejich průměrného hodnocení se pak sestavuje žebříček stovky nejlepších českých restaurací, které jsou představeny v tištěném průvodci Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT.

Desítka nejlepších


Nejvýše se v hodnocení umístily ty podniky, které získaly nejlepší známky ve všech třech kategoriích (jídlo, obsluha, interiér). Letošní TOP 10 kralují pražské podniky. Nejlepší českou restaurací je podle gastronomických odborníků i amatérských hodnotitelů pražská La Degustation Bohême Bourgeoise. Tu i zbývajících devět podniků z nejlepší desítky vám na Apetitonline.cz postupně představíme.

TOP 10 českých restaurací podle publikace Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT pro rok 2011: 1. La Degustation Bohême Bourgeoise
 2. Terasa U Zlaté studně
 3. Four Seasons Hotel, Allegro
 4. Koishi fish & sushi
 5. Le Terroir
 6. V Polích
 7. Radisson Blu Hotel, Alcron
 8. The Monastery (hotel The Augustine)
 9. V Zátiší
 10. Piano Nobile (Chateau Mcely)
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

AD
Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!
 • Tipy a triky

Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!

Interiérový design zažívá velký boom. Jeho nedílnou součástí jsou domácí spotřebiče. Díky konceptu Bespoke si je nyní můžete přizpůsobit na míru. Nejen o něm, ale i o nových trendech v designu spotřebičů si s product managerem ze...

Obchod Apetit