0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zpříjemněte si podzim s Lady kartou

Zpříjemněte si podzim s Lady kartou
sdílet:
Komerční článek - Právě vyšel nový katalog, který vám představí aktuální slevy pro nákupy s Lady kartou. Zpříjemněte si chladné podzimní dny.

Propagace Komerční banky.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Nejnovější partneři a slevy


Právě vyšel nový katalog s přehledem aktuálních partnerů a slev, které držitelům a držitelkám Lady karty nabízí. Jste majitelkou této stylové platební karty a ráda vybíráte vánoční dárky s předstihem? Těšte se na podzimní nákupy, během kterých ušetříte až 40 % z původní ceny produktů. Přesně takovou slevu nabízejí na vybranou kosmetiku prodejny Yves Rocher. S výraznou slevou můžete nakupovat také módu, šperky a další doplňky, navštěvovat restaurace, dopřát si masáže a kosmetická ošetření nebo vyrazit za kulturou do divadla. Aktuální katalog s přehledem partnerů a slev najdete na www.ladykarta.cz. Vyrazte na zábavné nákupy do světa módy, kosmetiky a šperků.

Relaxujte se svojí Lady kartou

Až vás nakupování vánočních dárků unaví, dopřejte nějaké potěšení i sama sobě – odpočinek a zároveň zdraví nabízí studio Bodyform, kde si můžete užít bylinkovou páru, lymfodrenáž nebo například detoxikační zábal se slevou 25 %. Vyrazit můžete také na výlet, třeba do Špindlerova Mlýna, kde se můžete ubytovat v hotelu Praha s 20% slevou. Pokud si nejlépe odpočinete a dobijete energii u dobrého jídla, určitě si vyberete z pestré nabídky partnerských restaurací, které držitelkám Lady karty nabízí například každé druhé menu zdarma nebo slevu 20 % na jídlo. Přehled partnerských gastronomických podniků najdete na www.ladykarta.cz. Navíc, ať už si vyberete z výše uvedených nabídek slev, nebo kartu použijete na každodenní nákupy, z každé platby Lady kartou vám bude připsáno 1 % na váš účet penzijního připojištění u Penzijního fondu KB.

Podzimní nakupování se slevami

Lady karta je nový bankovní produkt Komerční banky. Pořiďte si Lady kartu a nakupujte s výhodami, které vám zpříjemní podzimní plískanice. Tato platební karta vám umožní dopřávat si nejrůznější zážitky a nakupovat levněji a s výhodami v síti partnerských obchodů. Lady karta byla v soutěži Hospodářských novin Nejlepší banka 2011 uživateli vybrána jako nejlepší bankovní produkt roku 2011. Staňte se i vy spokojenou majitelkou stylové platební karty. O Lady kartu můžete zažádat na kterékoli pobočce Komerční banky nebo prostřednictvím internetu na webových stránkách www.ladykarta.cz.

Přesvědčte se o jejích výhodách na www.ladykarta.cz nebo kontaktujte bezplatnou infolinku 800 521 521.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč