Zpříjemněte si podzim s Lady kartou

sdílet:
Komerční článek - Právě vyšel nový katalog, který vám představí aktuální slevy pro nákupy s Lady kartou. Zpříjemněte si chladné podzimní dny.

Propagace Komerční banky.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Nejnovější partneři a slevy


Právě vyšel nový katalog s přehledem aktuálních partnerů a slev, které držitelům a držitelkám Lady karty nabízí. Jste majitelkou této stylové platební karty a ráda vybíráte vánoční dárky s předstihem? Těšte se na podzimní nákupy, během kterých ušetříte až 40 % z původní ceny produktů. Přesně takovou slevu nabízejí na vybranou kosmetiku prodejny Yves Rocher. S výraznou slevou můžete nakupovat také módu, šperky a další doplňky, navštěvovat restaurace, dopřát si masáže a kosmetická ošetření nebo vyrazit za kulturou do divadla. Aktuální katalog s přehledem partnerů a slev najdete na www.ladykarta.cz. Vyrazte na zábavné nákupy do světa módy, kosmetiky a šperků.

Relaxujte se svojí Lady kartou

Až vás nakupování vánočních dárků unaví, dopřejte nějaké potěšení i sama sobě – odpočinek a zároveň zdraví nabízí studio Bodyform, kde si můžete užít bylinkovou páru, lymfodrenáž nebo například detoxikační zábal se slevou 25 %. Vyrazit můžete také na výlet, třeba do Špindlerova Mlýna, kde se můžete ubytovat v hotelu Praha s 20% slevou. Pokud si nejlépe odpočinete a dobijete energii u dobrého jídla, určitě si vyberete z pestré nabídky partnerských restaurací, které držitelkám Lady karty nabízí například každé druhé menu zdarma nebo slevu 20 % na jídlo. Přehled partnerských gastronomických podniků najdete na www.ladykarta.cz. Navíc, ať už si vyberete z výše uvedených nabídek slev, nebo kartu použijete na každodenní nákupy, z každé platby Lady kartou vám bude připsáno 1 % na váš účet penzijního připojištění u Penzijního fondu KB.

Podzimní nakupování se slevami

Lady karta je nový bankovní produkt Komerční banky. Pořiďte si Lady kartu a nakupujte s výhodami, které vám zpříjemní podzimní plískanice. Tato platební karta vám umožní dopřávat si nejrůznější zážitky a nakupovat levněji a s výhodami v síti partnerských obchodů. Lady karta byla v soutěži Hospodářských novin Nejlepší banka 2011 uživateli vybrána jako nejlepší bankovní produkt roku 2011. Staňte se i vy spokojenou majitelkou stylové platební karty. O Lady kartu můžete zažádat na kterékoli pobočce Komerční banky nebo prostřednictvím internetu na webových stránkách www.ladykarta.cz.

Přesvědčte se o jejích výhodách na www.ladykarta.cz nebo kontaktujte bezplatnou infolinku 800 521 521.

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit