Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Čokoládová benefice Strun podzimu

Čokoládová benefice Strun podzimu

Letošní 14. ročník festivalu s pestrou, a to nejen hudební nabídkou zve do omamného světa čokoládového aromatu a neodolatelné chuti.
6. 10. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Mistři cukráři z ateliéru Sweet Delight připravili exkluzivní edici Choco Music – čtyři originální čokoládové chutě, které si můžete zakoupit na všech festivalových koncertech. Výtěžek z prodeje již tradičně podpoří Konzervatoř Jana Deyla v Praze zaměřenou na hudební vzdělávání talentovaných zrakově postižených.

Základem unikátní festivalové edice ve tvaru i velikosti hudebních CD jsou dvě vzácné jednodruhové čokolády: Origine Tanzanie s plnou kakaovou chutí s nádechem květů a Origine Mexique s jemnou příchutí a s náznakem tabáku. „Nechali jsme se inspirovat temperamentem festivalových řad a v jejich duchu rozehráli chuť těchto výjimečných čokolád květem jasmínu, růžovým pepřem, himálajskou solí, chilli, japonským čajem matcha či květem lichořeřišnice,“ láká Dana Syrová, manažerka festivalu Struny podzimu.

Čokolády jsou zabalené do kombinace nádherných papírů Mohawk, jejichž výroba navíc respektuje ekologický aspekt – žádné emise CO2, energie na výrobu je využita z větrných elektráren a syrový materiál získává výrobce recyklací.

Luxusní čokoládové balení je možné zakoupit v předprodejním a informačním centru festivalu a během koncertních večerů za 100 Kč. Výtěžek 65 Kč z každého balení je věnován Konzervatoři Jana Deyla.

Festival Struny podzimu má výsadní místo mezi domácími hudebními přehlídkami. Prostřednictvím rozličných aktivit se proto snaží podporovat mladé muzikanty. Volba padla už před dvěma lety na hudební vzdělávání a podporu nové hudební generace. Konzervatoř Jana Deyla se věnuje hudebnímu vzdělání talentovaných zrakově postižených a je jedinou školou svého druhu v Evropě. Profesní dráhy absolventů školy, učitelů hudby, hudebníků i ladičů klavíru ukazují, že hudba je nevidomému i slabozrakému člověku beze zbytku přístupná a dává mu možnost životního naplnění a důstojné profese spjaté s uměním.

Více informací na www.kjd.cz.


Festival Struny Podzimu probíhá v Pražských koncertních sálech mezi 22. zářím a 20. listopadem. Více na www.strunypodzimu.cz.

Přidat komentář