Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Subway vyrazil do ulic

Subway vyrazil do ulic

Honí vás hlad, ale do nejbližší fastfood restaurace se skvělými sendviči a bagetami daleko? A co kdyby přijel jeden čerstvý oběd s logem Subway přímo za vámi? Pokud bydlíte na Moravě, šance, že se to opravdu stane, jsou celkem slušné. Právě zde totiž řetězec restaurací rychlého občerstvení Subway testuje mobilní prodejny sendvičů. Pojízdné stánky byly k vidění ve Vizovicích, Zlíně a Brně.
12. 10. 2009 | Autor: redakce Apetitu

„Naším cílem je dostat se na jednorázové akce, což klasické kamenné provozovny neumožňují. V létě tak můžeme pokrýt festivaly, v zimě naopak sezonu na horách,“ uvedl zástupce řetězce Martin Princ. Mobilní výdejny sendvičů provozují smluvní partneři, kteří mají zároveň licenci na kamenné pobočky. Podle Prince testy ukazují, že s mobilní pobočkou lze dosáhnout za tři dny stejného obratu jako v kamenné restauraci za měsíc.

Subway v České republice působí od roku 2004. Aktuálně zde má 12 restaurací, třináctá se bude otevírat v říjnu v Brně. Subway je zřejmě jediným z velké čtyřky světových fast-foodů, který ve střední Evropě testuje mobilní stánky.

Přidat komentář