Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Kdo uvaří nejlepší knedlík roku 2009?

Kdo uvaří nejlepší knedlík roku 2009?

S příchodem podzimu přichází na řadu i další ročník soutěže o nejlepší český houskový knedlík. Třetí ročník klání profesionálních kuchařů proběhne v pondělí 23. listopadu od 17 hodin v restauraci Primátor hotelu InterContinental v Praze 1, Pařížská 30.
12. 10. 2009 | Autor: redakce Apetitu

 Pokud jste se byli podívat na loňském ročníku, určitě už víte, že ochutnávat budou nejen porotci, ale i vy. Kromě soutěže o ten nejúžasnější knedlík se totiž bude soutěžit o nejlepší rajskou omáčku a porotou budete právě vy. Velký raut s knedlíky, omáčkou, různými masy, vínem a pivem začíná ve 20.00.

 Soutěž o nejlepší český houskový knedlík, která proběhne již tradičně pod patronátem Karla Schwarzenberga, podporuje obnovu kvality tradiční české gastronomie. K patronátu se připojuje také Asociace kuchařů a cukrářů ČR a agentura CzechTourism. V porotě zasednou například bývalý ministr zahraničí a senátor Jiří Dientsbier, prezident Asociace kuchařů a cukrářů Miroslav Kubec, publicista Vladimír Poštulka, či herečka a labužnice Iva Janžurová. Akci uvádí moderátor a gurmet Jan Rosák. 

 V doprovodném programu uvidíte výstavu série 12 exkluzivních fotografií Pes – přítel člověka z kalendáře nadace Mathildy Nostitz na podporu nevidomých a slabozrakých. Kalendář vyšel v omezeném množství kopií na pomoc porodnici štěňat a výcvikového centra vodicích psů.

Přidat komentář