Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Pro mléko do automatu

Pro mléko do automatu

Nejlepší je mléko přímo od zdroje, kdy je ještě plné vitaminů, bílkovin a mastných kyseliln.  Pokud už jste takové mléko někdy ochutnali, určitě o něm básníte doteď. Bydlíte-li na Uherskohradišťsku, můžete začít skládat básně nové. Společnost Toko Rudice přichází s  mléčnými automaty.
19. 11. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Mléčné automaty vyhovují přísným hygienickým předpisům, jejich provoz musí být schválen a dodavatel mléka je pod stálým hygienickým a veterinárním dozorem. Kvalitu mléka si zároveň hlídá samotný automat. Tekutina se uzavře do speciálního tanku, který je neustále chlazený na čtyři stupně Celsia. „Tank farmář umístí do automatu a mléko je prodávané po dobu 23 hodin. Po uplynutí této doby se v případě jeho nespotřebování mléčný bar zablokuje a tank se musí vyměnit za nový s čerstvým mlékem,“ vysvětlil princip ředitel společnosti Tomáš Kořínek.

Společnost z Rudic bude automaty dodávat po celé republice, zájem o ně je prý velký. „V prvních dnech prodeje si je objednaly tři desítky farmářů,“ uvedla Jitka Kořínková z propagace firmy. V rámci Zlínského kraje začnou první automaty fungovat v Roštění a v Němčicích, a to nejpozději do měsíce. Cílem společnosti je ale instalovat automaty v každém větším městě.

Přidat komentář