Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Velké vánoční nákupy

Velké vánoční nákupy

Někdo nakupuje průběžně celý rok, jiný zase doufá, že vánoční nákupy takříkajíc sfoukne během jediného dne. Pokud patříte do té druhé skupiny, máme pro vás nákupní tip. Na příští víkend se v pražských Letňanech chystá první veletrh spotřebního zboží Stříbrné vánoční dny. Budete mít možnost nakoupit pro malé i velké, hravé i mlsné, zkrátka pro každého z rodiny, příbuzných i přátel zde pravděpodobně něco najdete. Organizátoři slibují bohatý výběr předmětů všech cenových kategorií, od drobností, oblečení, biopotravin a delikates, vybavení interiérů, hraček pro děti, knih, kosmetiky, šperků až po zážitkové dárky.
3. 12. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Kromě nákupů se v areálu PVA Letňany můžete leccos přiučit. Pokud se každý rok trápíte, jak zabalit dárky nepravidelných tvarů, přijďte si pro radu k Radce Křivánkové, zakladatelce první firmy na balení dárků a dvojnásobné rekordmance zapsané v Guinnessově knize rekordů za zabalení nejmenšího a největšího dárku. Každý den mezi 14. a 16. hodinou vám předvede a názorně ukáže své triky a nápady, jak zabalit vánoční dárky, včetně těch obtížně balitelných, jako jsou lahve, měkké dárky či předměty nepravidelných tvarů. Během veletrhu se Radka Křivánková pokusí o další rekord – a to vytvořením největší maximašle, která by měla být pět metrů velká a stokrát větší než klasická dvojitá dárková mašle. Chystá se pro vás soutěz o nejkrásnější vánoční stromek 2009, díky které se seznámíte s novinkami a trendy. Hodnotit budou floristé z časopisu Profi Florista a samotní návštěvníci veletrhu.

Veletrhu spotřebního zboží Stříbrné vánoční dny se zúčastní na 300 vystavovatelů. Nakupovat můžete 10.–13. prosince 2009. Parkování pro hosty Stříbrných vánočních dnů je zdarma, k dispozici bude 3000 parkovacích míst. Základní vstupné na veletrh je 40 Kč. Pro děti, důchodce a ZTP je připraveno zlevněné vstupné 20 Kč. Rodinné vstupné pro 2 dospělé a 2 děti je 80 Kč.
Více informací: www.vanocnidny.cz

Přidat komentář