Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Miele představuje svou první kavárnu

Miele představuje svou první kavárnu

Miele Caffé vzniklo rozšířením prostor Miele Gallery v Praze. Návštěvníci tak mají možnost vidět přístroje Miele v akci.
1. 2. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Podle Miele se kávové speciality značky Illy připravují podle konceptu zdravé kávy. Takto servírované espreso, tvořící základ všech ostatních kávových specialit, obsahuje minimum kofeinu a dalších balastních látek, které mohou způsobit konzumentům zdravotní komplikace. Poradcem v této oblasti se stal mistr kávy Robert Trevisan.

Kromě kávových nápojů si v Miele Caffé můžete vychutnat také čaje, čerstvé ovocné šťávy, mléčné koktejly, vína a další alkoholické nápoje. Obsluha vám také ráda připraví váš oblíbený nápoj, který není ve standardním nápojovém lístku. Každý den je přichystána nabídka čerstvých baget a dezertů.

Vše v moderním hávu

Milovníci moderní techniky i designu si mohou prohlédnout novou kolekci spotřebičů. Interiér kavárny je laděn do tradiční barvy Miele – červené. Kavárnu najdete v Miele Gallery na adrese Ke Štvanici 3, Praha 8. Otevřeno je od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin.

Přidat komentář