Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Z asijské restaurace Angel je Céleste bistro

Z asijské restaurace Angel je Céleste bistro

Angel restaurant v ulici V Kolkovně na Praze 1 zaměřený na kvalitní malajskou a indočínskou kuchyni je od 1.února zavřený. V pátek 12. února se v jeho prostorách otevřela francouzská restaurace Céleste bistro.
12. 2. 2010 | Autor: redakce Apetitu
Z Asie do Francie

Bývalá asijská restaurace Angel prošla velkou proměnou. Nyní se specializuje na moderní francouzské pokrmy. Kuchyni opustila Sophie Smithová. Teď zde šéfuje Martin Hnilička, který má několikaleté zkušenosti z Francie a přešel ze sesterské restaurace Celeste v Tančícím domě. Supervizi mu dělá šéfkuchař z Céleste Gwendal Le Ruyet.

Vedení podniku si slibuje od francouzské kuchyně větší úspěch než měl Angel s asijským zaměřením. Podle nich Češi obecně vnímají asijskou kuchyni v nižších cenových relacích než byl koncept restaurace Angel.

Na obědy je připraveno speciální menu a na večeře a la carte menu (například terina z kachních jater foie gras s ananasovým chutney za 290,- , pečené jehněčí lýtko, máslové fazole s chorizem a cipolini cibulkami 375,- a  čokoládová pěna s karamelovou omáčkou s ořechy makadamia za 155,-).

Odpoledne, mezi obědem a večeří, se nabízí tzv. malá jídla. Podnik se chlubí tím, že většina surovin pochází přímo z Francie
 
Otevírací doba 12:00 - 24:00
obědy 12:00 - 14.30
večeře 18.00 - 22:00
 
 

Přidat komentář