Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Olympijské chuťovky

Olympijské chuťovky

Sledujete olympiádu? Nezapomeňte si k fandění připravit i něco dobrého.
18. 2. 2010 | Autor: redakce Apetitu
Ostrá jízda
Hokej nebo sjezd si žádají něco ostřejšího. Co třeba zkusit pikantní cibulové kroužky nebo sýrem plněné chilli papričky? Touhu po mase uspokojí pečená křidélka s hranolkami a salsou nebo sekaná s hořčicí v teplé i studené podobě. Svoji práci skvěle odvede i chilli con carne zabalené do úhledných tortillových balíčků.

Ladná jízda
K procítěnému tanci na ledě se hodí něco jemnějšího. Seženete-li čerstvou mátu, můžete si nachystat Indií inspirovaný dip. Krásně vypadá a skvěle chutná koláč se sýrovým krémem a chřestem. A pokud se chcete rozšoupnout pořádně, najděte si čas a pusťte se do dortu z uzeného lososa. Máte chuť na sladké? Pak je tu skvostná roláda s moka krémem. 

Volná jízda
Nejuniverzálnější a nejvděčnější jsou pomazánky a dipy. Na stůl připravíte mističky a necháte strávníky, ať si berou podle chuti. K tomu je ideální zelenina, několik druhů pečiva, pilnější mohou případně upéct domácí hranolky.

Zkuste dip z kozího sýra, fazolovo-pažitkový nebo cibulový. Z pomazánek vás ohromí luxusní tuňáková, sýrová s pažitkou a fazolová s vlašskými ořechy.

Přidat komentář