Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Na finále Czech Food Cup se bude bojovat s rajskou

Na finále Czech Food Cup se bude bojovat s rajskou

V sobotu 1. května můžete vyrazit do Karlových Varů před hotel Thermal na finální souboj restaurací. Finalisté z regionálních kol budou soutěžit, kdo uvaří nejlepší rajskou omáčku s knedlíkem.
27. 4. 2010 | Autor: redakce Apetitu
Vítězná restaurace získá poukázku ve výši 55 555 korun.

Přehled finalistů


Za region Praha postoupila z regionálního kola restaurace Fama Bar Restaurant. V turistickém regionu okolí Prahy obsadila první místo Zámecká restaurace, zámek Liblice.

Moravská chalupa, která patří k Orea Hotelu Voroněž, postupuje za region Jižní Morava, za Severní Moravu a Slezsko restaurace v horském hotelu Sepetná a Restaurant Sušil za Střední Moravu.

Restaurace Nová Amerika Golf Resort z Jaroměře bude reprezentovat Východní Čechy a za Krkonoše restaurace U Bulánka z Batňovic.

Na Vysočině nejvíce zaujal porotu Hotel Pod Zámkem a za Jižní Čechy Hotel Biograf, Malkus restaurant. Vzhledem k tomu, že se nezúčastnila žádná certifikovaná restaurace z regionu Šumava, rozhodla se porota poslat do finále i Hotel Gomel, který se umístil na druhém místě v regionu Jižní Čechy.

Za region Plzeňsko bude soutěžit Restaurace Na Spilce, za region Západočeské lázně Grandrestaurant Grandhotelu Pupp, za region Severozápadní Čechy Penzion a restaurace Bohemia, a za region Český sever Orea Hotel Bílý Hořec.

Program dne:


12.00
  • vydávání degustačních porcí pro veřejnost

15.15
  • vyhlášení výsledků

Přidat komentář