Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Pivní gurmánství na Prague Food Festivalu

Pivní gurmánství na Prague Food Festivalu

V neděli 30. května se v rámci festivalu můžete zúčastnit Mistrovství České republiky v točení a servírování prémiového ležáku Stella Artois. Těšte se na špičkovou gastronomii v kombinaci s pivem.
4. 5. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Mistrovství ČR v točení a servírování Stella Artois


Dvacet nejlepších provozoven, které čepují ležák Stella Artois, vyslalo své barmany, aby soutěžili v točení a servírování tohoto prémiového piva.

Servírovací rituál skládající se z devíti kroků zahrnuje například správné seříznutí pěny nebo obětování několika prvních kapek piva a zaručuje, že každá sklenice tohoto ležáku je vždy maximálně čerstvá.

Vítěz pojede na finále do Londýna


Vítěz 8. ročníku této soutěže bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodním finále v Londýně. Kromě profesionálních barmanů proběhne také soutěž návštěvníků Prague Food Festivalu a prezentace pivního sommeliérství pod taktovkou obchodního sládka Libora Vávry.

Co k pivu přikusovat


Doporučujeme k pivu Hoegaarden White zkusit chilský Sea Bass se zeleninou a glazé z limet a zázvoru, který vám nabídne Pohlreichovo Café Imperial. K pivu Leffe Brune se báječně hodí dančí Carpaccimi marinované se zeleným pepřem a zeleninou Brunoise v restauraci V Zátiší. Ležák Stella Artois skvěle vynikne s BBQ kuřetem a asijským kořením z nabídky restaurace Zinc hotelu Hilton Old Town. A pokud přijedete svým vozem či na kole, dejte si Stellu Artois nealko třeba s kuřecím salátem z restaurace Buddha-Bar.

Galerie pivního gurmánství


Jediný zastřešený prostor v areálu Prague Food Festivalu nabízí značkovou restauraci Potrefená Husa, pět značek točených piv (Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Staropramen Světlý a Staropramen Granát) a pravidelné prezentace pivního sommeliérství. Obchodní sládci spolu se šéfkuchaři Potrefené Husy vám při nich pomohou proniknout do tajů pivních chutí a poradí vám, které značky se hodí k jakému typu jídla.

Přečtěte si také:Apetit a Prague food festival
Koktejly a káva na Prague Food Festivalu
Hvězdy na Prague Food Festivalu


Rezervujte si termín na Prague Food Festival


Chuť Andalusie na Prague Food Festivalu


Prague Food Festival a děti


Prague Food Festival a víno

Přidat komentář