Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Začíná soutěž o nejlepší český bar, klub a kavárnu

Začíná soutěž o nejlepší český bar, klub a kavárnu

Ode dneška mohou zájemci hlasovat ve třetím ročníku projektu Czech Bar Awards 2010 o nejlepší gastronomické podniky v Česku. Soutěž potrvá do 15. září. Jména vítězů budou vyhlášena 11. října.
21. 6. 2010 | Autor: redakce Apetitu

V jakých kategoriích můžete hlasovat


Už tradičně se soutěží v pěti kategoriích: nejlepší café bar nebo kavárna, nejlepší design bar, nejlepší cocktail bar, nejlepší hotelový bar a nejlepší klub. Hlasovat mohou jak odborníci, tak i laická veřejnost.

Experti přijdou inkognito


Do finále pak postoupí tři podniky, které v hlasování veřejnosti získají největší počet hlasů, a tři podniky vybrané experty. Z finálové šestice vítěze vybere odborná porota. Porotci podniky navštíví ve stylu michelinských odborníků – nebudou se představovat a kvalitu podniku budou hodnotit inkognito.Obhájí loňští vítězové své tituly?Loni se nejlepším café barem se stal Al Cafetero, kategorii nejlepšího design baru vyhrál Noodles Bar Restaurant, nejlepším cocktail barem je Bugsy’s, v kategorii nejlepšího hotelového baru zvítězil Cloud 9 v hotelu Hilton a za nejlepší klub zvolila veřejnost a porota SaSaZu.


Kde hlasovatVe spolupráci s Českou barmanskou asociací pořádá soutěž časopis Barlife. Hlasovat můžete na webových stránkách www.barawards.cz.

Přidat komentář