Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Hledáte restauraci, řezníka či vinotéku? Pomůže vám Scuk.cz.

Hledáte restauraci, řezníka či vinotéku? Pomůže vám Scuk.cz.

Gastronomickou mapu, kde najdete restaurace, kavárny, cukrárny, ale také řeznictví, lahůdky nebo vinotéku, naleznete na webu Scuk.cz.
13. 8. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Pan Cuketka a spřátelení blogeři„Myšlenka dát na mapu prověřené podniky, a to nejen restaurace, ale i řeznictví, kavárny, zelinářství či lahůdky, se mě držela několik let. Chtěl jsem, aby byly jednoduše dostupné, aby se lidé nemuseli neustále ptát, kam mají zajít na rodinnou večeři nebo kde koupit maso na steaky,“ říká Martin Kuciel, bloger a recenzent restaurací známý jako pan Cuketka.

Etický kodex hodnotícíchK hodnocení podniků na Scuk.cz nemají přístup lidé pracující v gastronomii. Navíc se každý musí zavázat k poctivosti a dodržování etického kodexu. Svůj názor na konkrétní podnik budou přidávat především autoři blogů o gastronomii. Jejich výběr provede pan Cuketka osobně. Při spuštění tohoto nového portálu už bylo ohodnoceno přes dvě stě podniků.


Vyhledávač Lokola.cz spustil seznam nekuřáckých podnikůDalší vyhledávač, který má pomoci najít vhodný – nekuřácký – podnik, se jmenuje Lokola.cz. Zde najdete kavárny a restaurace, kde můžete posedět bez přítomnosti cigaretového kouře.

Více než dva tisíce míst„V současnosti je na Lokole více než dva tisíce nekuřáckých míst, více než tři sta se jich nachází v Praze, zbytek v dalších velkých městech,“
říká výkonný ředitel Lokola.cz Jan Řežáb. Pokud některá místa chybějí, mohou je uživatelé jednoduše přidávat sami, ale také hodnotit kvalitu a sdílet své zážitky z těch stávajících.Související

Zaběhněte si Scuk orienťák

Zaběhněte si Scuk orienťák

Po prvním úspěšném kole vyhlásil Scuk další orienťák. Vybrané české podniky teď můžete obíhat až do konce listopadu.

Přidat komentář