Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Občerstvení na Letišti Praha čekají změny

Občerstvení na Letišti Praha čekají změny

Cestující i ostatní návštěvníci Letiště Praha se mohou těšit na nové značky, nižší ceny a občerstvení v italském stylu. O gastronomické služby se bude nově starat společnost Airest, která od české společnosti Fast Food Servis získala 19 restaurací. Bude se tak starat o téměř 70 procent plochy všech občerstvovacích služeb na letišti.
3. 12. 2008 | Autor: redakce Apetitu

Společnosti Airest, Terminal & Business Catering Holding patří italské skupině Gruppo SAVE, která provozuje např. letiště Marca Pola v Benátkách. „Jsme rádi, že na Letiště Praha přichází nová, dynamicky se rozvíjející společnost Airest, která rozšíří nabídku občerstvení v různých cenových hladinách. Již dnes nabízí třeba restaurace GigaBar v terminálu 2 polední menu za přijatelných devadesát devět korun a kokakolu za pětatřicet,“ uvedla výkonná ředitelka pro Neletecký obchod a centrální nákup Marta Guthová.

Nový ředitel českého zastoupení firmy Friedrich Wahl přislíbil, že sníží ceny klíčových produktů, které jsou v nabídce, tedy například kávy a piva. „Půjde o zlevnění až o třicet procent,“ prohlásil. Kromě snížení cen se Airest chce zaměřit i na kvalitu jídel a úroveň stolování. Plastové kelímky by tak měly být nahrazeny porcelánovými šál­ky.

Mezi hlavní patentované značky společnosti Airest patří pekárna a cukrárna Rustichelli e Mangione, vinárny de Canto s nabídkou italského vína a delikates ze studené kuchyně, kavárny Culto a rychlé občerstvení Bricco, které bude nabízet především pokrmy tradiční italské a středomořské kuchyně.

V řadě případů se tak změní design, vzhled i koncept některých restaurací. Příkladem je restaurace GigaBar, která se změnila v samoobslužný bufet s paušální cenou, za kterou můžete sníst vše, co zvládnete.

Přidat komentář