Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Sladké a veselé Vánoce s prosincovým Apetitem

Sladké a veselé Vánoce s prosincovým Apetitem

Na stáncích je nové vydání časopisu Apetit. Představí vám vánoční klasiku s novými nápady. 67 slavnostních receptů pro gurmány zařídí, aby vaše Vánoce byly sladké a veselé.
11. 11. 2011 | Autor: redakce Apetitu

3× menu na vánoční svátky


Nabízíme vám tři kompletní a vyšperkovaná menu na Štědrý večer, Boží hod i na Štěpána. Jiné recepty už letos potřebovat nebudete!

Vánoce voní vanilkou


Zkuste letos napéct cukroví s vlastnoručně vyrobeným vanilkovým extraktem a vanilkovým cukrem. Blogerka Věruška tvrdí, že jejich příprava je ta nejjednodušší věc na světě!

Jak udělat domácí vinnou klobásu


Díky know-how řezníka Františka Kšány si můžete na Vánoce dopřát vinnou klobásu vlastní výroby. Potřebovat budete jen pár běžných surovin, střívka a mlýnek na maso.

Jedlé vánoční dárky

Vlastnoručně vyrobený dárek nikdo a nic nepřekoná. Připravte podle našeho návodu likér, směs na moučník či domácí popcorn a nadělte svým blízkým něco, co v zapomnění rozhodně neupadne!

Seriál o mase: Telecí kýta


Italové připravují telecí maso úplně běžně, u nás je ale pořád tak trochu opomíjené. Objevte s námi všechny jeho půvaby – křehkost, jemnost a fantastickou chuť.

Dále v čísle


Cukroví podle redaktorek Apetitu, krémová rybí polévka krok za krokem, recepty z kuchařky Vánoce s Nigellou, test kakaa a další
REKLAMA

Přidat komentář