Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Chutnalo vám? Řekněte to i ostatním na Flob.cz

Chutnalo vám? Řekněte to i ostatním na Flob.cz

Nenechávejte si svá hodnocení jen pro sebe.
29. 8. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Komunitní portál Flob.cz, který funguje více než rok, nabízí prostor hostům i majitelům gastronomických podniků. Jako host můžete sdělit ostatním lidem svoji zkušenost s konkrétním podnikem a nahrávat fotografie jídel. Provozovatelé restaurací, kaváren a barů zase získávají zpětnou vazbu přímo od zákazníků. Zatím se Flob.cz zaměřuje jen na Prahu, Brno a Ostravu, další města však budou podle provozovatelů již brzy přibývat.

Komunitní web chce být místem, kde se setkávají zapálení foodies i lidé, kteří prostě rádi dobře jedí. Aktivní flobaři mohou budovat svoji autoritu a zvyšovat důvěryhodnost svých recenzí pomocí odznáčků. Můžete se tak například stát starousedlíkem, kávičkářem, pařmíčkem či flobmistrem v závislosti na tom, jak často a kvalitně hodnotíte gastropodniky. Každá recenze prochází schválením a kontrolou.

Flob.cz by se rád stal největší a nejkvalitnější databází podniků a jejich recenzí v České republice. Zda se mu to podaří, ukážou následující měsíce. Splnit tuto misi můžete pomoci i vy přidáním svého hodnocení na Flob.cz.


Přidat komentář